עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי

מה זה עיצוב גרפי ומה עושה מעצב גרפי?

אנו חיים היום בסביבה "היפר-מעוצבת" בה כמעט הכל מעוצב – ממרחבי המחיה האישיים והציבוריים, מוצרי הפנאי והתרבות ועד מוצרי הצריכה הבסיסיים ביותר.
מאחורי כל אלו ועוד עומד מעצב גרפי שמחליט על הצבע, הגודל, הצורה והכיוון הנכונים בדגש על תקשורת חזותית משמעותית המעבירה את המסרים הנכונים.

עיצוב גרפי - תקשורת חזותית, הוא התחום שבו מתרגמים רעיונות, צרכים, מסרים וידע לשפה חזותית שמובנת לקהל הרחב, באמצעות מדיות מודפסות ודיגיטליות. כך קורה שהמעצב הגרפי קובע איך נראים המסכים בהם אנו צופים, העיתון או הספר שאנו קוראים, הפוסטר, עטיפת הדיסק, הקטלוג ושקית האריזה שבה אנו משתמשים. המשימה שלו היא להעביר רעיון לכל סוגי הפלטפורמות להעברת מידע.

מה אלמד בעיצוב גרפי?

עיצוב הוא שפה. כדי ללמוד שפה לומדים את "תבניות הלשון" ואת אוצר המילים שלה שהופכים למשפטים עם תוכן ומסר ברורים. לכן בקורס עיצוב גרפי אנו מלמדים מושגים ומיומנויות בעיצוב, הרגלי עבודה וכלים להתבוננות וחשיבה עיצובית. דרכים להתאמת טכניקות, חומרים ומדיה לרעיון.

בנוסף אנו מלמדים כאן לרשום, לצייר, לאייר ולצלם, להשתמש בטיפוגרפיה, להביע רעיון באמצעות צורות וצבעים, להפיק פוסטר, לעצב דמות שמובילה קמפיין, למתג חברה, ליצור קמפיין פרסומי ולהבין איך פועל משרד פרסום. כמו כן, אנו מלמדים את כל מה שקשור בתחום המחשבים: איך להשתמש בתוכנות המחשב העדכניות, ובשפות התכנות של האינטרנט, טלוויזיה אינטראקטיבית, סלולאר ועיצוב לרשתות חברתיות.

איך אדע אם אני מתאים?

כדי לתת לך תשובה טובה לשאלה הזו, אנו מקיימים בחלק מהקורסים מבדקי התאמה, למשל - בחינת בית, שיחה אישית, הצגת עבודות ועוד.. מטרת מבדקי ההתאמה היא לאפשר לך לדעת אם את מסלול לימודים זה מתאים לך ולאפשר לנו להכיר אותך. זאת הדרך שלך לקבל החלטה טובה יותר, שתחסוך לך הוצאות כספיות מיותרות וההיכרות שלנו איתך תאפשר לנו לכוון אותך לתחום שבו נוכל למקסם את יכולותייך וכשרונך. המבדקים בודקים יכולות קיימות כמו למשל חשיבה עיצובית וגישה אסתטית, לכן אין צורך ללמוד לקראתם! עם ההרשמה תקבל מידע מדויק לגבי מבדקי ההתאמה.

איזה תעודה אני מקבל?

דיפלומה: בוגר לימודי חוץ, המרכז האקדמי ויצו חיפה. 

מה משך והיקף הקורס?

דו שנתי, 800 שעות אקדמיות

 

  ימי לימוד שעות תאריך פתיחה
לימודי יום בשבוע ראשון
 
08:30-16:00  נובמבר 2017

* לימודי השלמה בימי שישי

הרשמה

 

להורדת עלון מידע: עיצוב גרפי