בית ספר לעיצוב פנים

בית ספר לעיצוב פנים

 

אם אתם מחפשים בית ספר לעיצוב פנים בעל מוניטין מצוין ועם המיטב תנאי הלימוד, הגעתם למקום הנכון. שמו של המרכז האקדמי ויצו הולך לפני כבית וחממה לאנשי מקצוע מצטיינים בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים, המציע לצד לימודי תואר מלאים בארכיטקטורה וחינוך, גם לימודים מעשירים, מרתקים ומעמיקים באמצעות המחלקה ללימודי חוץ.

המחלקה ללימודי חוץ שלנו מתפקדת הלכה למעשה, בתור בית ספר לעיצוב פנים ולתחומי עיצוב ואומנות נוספים. המחלקה מנוהלת על ידי סגל מיומן ובעל ניסיון רב, הזוכה להערכה רבה בשטח בתחומי עיסוקו, ומעניק לכל תלמיד יחס אישי המסייע למיצוי הפוטנציאל האישי. אחד המאפיינים החשובים של לימודי החוץ אצלנו, הוא שאין מחויבות נוקשה לכללים האקדמיים הסטנדרטיים, ולכן הם פתוחים בפני כל איש ואישה המעוניינים להתקבל. כך למשל, נכון להיום תנאי הקבלה אל לימודי החוץ בתחום עיצוב הפנים עומדים על תעודת בגרות עם ממוצע ציונים של 92 וכן בגרות בחמש יחידות במקצועות רלוונטיים. בנוסף לכך, על מנת לוודא את התאמתכם לקורס ייערך ריאיון אישי ומבחן התאמה, וייתכן שתתבקשו להציג עבודת בית מסוימת.

 

תנאי הלימוד הטובים ביותר שאפשר לבקש

 

המרכז האקדמי ויצו מעמיד לרשות מעצבי העתיד את מיטב התנאים הלימודיים, מתוך שאיפה שישתלבו ואף יובילו את הענף בעתיד. בראש ובראשונה, הלימודים מועברים על ידי בעלי מקצוע ידועים המעודכנים בכל מה ש- "חם", בעולם עיצוב הפנים. בנוסף נפגשים התלמידים עם מעצבים נוספים ובעלי שם אחרים מעולם העיצוב והאדריכלות, אשר מגיעים להרצות וללוות בסדנאות אומן, או נפגשים אתכם בסיורים מקצועיים. המפגש עם המרצים שלנו ועם המרצים האורחים מאפשר לכם להיות במגע עם דמויות מובילות מהענף, להבין לעומק את תהליך החשיבה, היצירה, התכנון והעבודה, ולקבל טיפים ועצות המבוססים על ניסיון רב מהשטח שערכם רב. כל זאת, באווירה נעימה ותומכת של קמפוס סטודנטיאלי עם מכון דפוס דיגיטלי שפועל מסביב לשעון ומגוון פעילויות לבחירתכם.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה אל בית ספר לעיצוב פנים של היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי ויצו חיפה, פנו אלינו בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.