תצוגת אופנה בוגרים 2018

תאריך : 
שלישי, 26.06.2018
זמן : 
20:30
מיקום : 
האנגר 11, נמל תל אביב
הוספה ליומן : 
אירוע אופנה 18

המחלקה לעיצוב אופנה מזמינה אתכם לאירוע הגדול והמסכם של השנה!

תצוגת אופנה בוגרים 2018

לרכישת כרטיסים  | לאיוונט בפייסבוק

 

 

מירב לביא, ראש המחלקה:

" 18 מעצבי אופנה מסיימים השנה ארבע שנות לימוד, והם מוכשרים להשתלב בענף האופנה בכל אופן בו יבחרו. במהלך הלימודים, הם קיבלו כלים באמצעותם יוכלו להחליט לאן פניהם מועדות בתחום דינמי  ומאתגר זה.

יש מהם שיהיו מעצבים בעלי סטודיו משלהם, שם יוכלו להביא את עצמם לידי ביטוי יצירתי וייחודי ; יש מהם שישתלבו בתעשיית האופנה כמעצבים, קניינים או מנהלים לעתיד ויעבדו בחברות אופנה גלובליות  ויש שיקימו חברה בעצמם.

בקולקציות הגמר התמודדו הבוגרים עם שבירת מוסכמות בעולם האופנה והטקסטיל: הם פיתחו גזרות, צלליות וחומרים חדשים אשר שולבו בקולקציות בעלות כתב יד אישי וייחודי לכל סטודנט. במהלך השנה שכללו טכניקות הדפסה ואריגה שונות ושילבו עבודת טקסטיל עם עיצוב תלת מימד, במטרה להגיע בסופו של תהליך לקולקציה יצירתית וחדשנית.

המחלקה רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין התעשייה לאקדמיה, ותפתח תצוגת הבוגרים 2018 בחשיפת שני שיתופי פעולה שהתקיימו במחלקה בסטודיו בשנים ב' ו- ג' עם חברות האופנה והספורט המובילות  NIKE   ו-  GOTTEX .

גם השנה אנו ממשיכים ליהנות משיתוף פעולה מכללתי פורה עם המחלקה לצילום, בראשות עמית זולר ובהנחייתה של הצלמת מיכל חלבין -  צילומי הסטודיו הופקדו בידיהם הנרגשות והמוכשרות של סטודנטים מהמחלקה לצילום: ינון כלפון, דן חודק, חן טל, נידאא חיג'זאי ורימון גלבוע.

על עיצוב תיק העיתונות והמסכים בתצוגה הופקדה עדי בן יוסף, סטודנטית משנה ג' במחלקה לתקשורת חזותית, בראשותו של ירון שין, אשר ממשיכה לשתף פעולה עם המחלקה לעיצוב אופנה ולתמוך בצד העיצובי של הערב."

 

מנחי פרויקט הגמר: טליה בורק, ד"ר עומרי גורן, שאול אהרוני, עידו רקנטי, אסתי גרינבוים, מרינה מוחין

 

בימוי והפקה: סמדר גנזי

איפור: m a c

עיצוב שיער:   ניסו כהן / מירב אבן צור

להורדת ההזמנה (PDF)