תצוגת אופנה בוגרים 2019

תאריך : 
שלישי, 25.06.2019
זמן : 
19:00
מיקום : 
מועדון הבלוק, דרך שלמה 157, תל אביב
הוספה ליומן : 
תצוגת אופנה בוגרים 2019

המחלקה לעיצוב אופנה מזמינה אתכם לאירוע הגדול והמסכם של השנה!

תצוגת אופנה בוגרים 2019

לאיבנט בפייסבוק | לינק לרכישת כרטיסים

 

 

מירב לביא, ראש המחלקה:

"18 מעצבי אופנה מסיימים הערב ארבע שנות לימוד, והם מוכשרים להשתלב בענף האופנה בכל אופן בו יבחרו. במהלך הלימודים, הם קיבלו כלים באמצעותם יוכלו להחליט לאן פניהם מועדות בתחום דינמי ומאתגר זה.

יש מהם שיהיו מעצבים בעלי סטודיו משלהם, שם יוכלו להביא את עצמם לידי ביטוי יצירתי וייחודי ; יש מהם שישתלבו בתעשיית האופנה כמעצבים, קניינים או מנהלים לעתיד ויעבדו בחברות אופנה גלובליות  ויש שיקימו חברה בעצמם.

המחלקה רואה חשיבות רבה בשיתוף הפעולה בין התעשייה לאקדמיה, ובהכנת המעצבים לפרקטיקה. לכן מתקיימים במחלקה שיתופי פעולה עם חברות אופנה  גלובליות מובילות-כמו: NIKE  ,DISNEY  ,STORY ועוד. הסטודנטים עוברים הכשרת התמחות בתעשיית האופנה,במהלך שנה שלישית.

בקולקציות הגמר שלפניכם התמודדו הבוגרים עם שבירת מוסכמות בעולם האופנה והטקסטיל: הם פיתחו גזרות, צלליות וחומרים חדשים אשר שולבו בקולקציות בעלות כתב יד אישי וייחודי לכל סטודנט. במהלך השנה פיתחו טכניקות הדפסה ואריגה שונות ושילבו עבודת טקסטיל עם עיצוב תלת מימד, במטרה להגיע בסופו של תהליך לקולקציה יצירתית וחדשנית.

גם השנה אנו ממשיכים ליהנות משיתוף פעולה מכללתי בין - מחלקתי פורה עם המחלקה לצילום, בראשות ערן ברק ובהנחייתה של הצלמת מיכל חלבין: הדגמים שלפניכם צולמו לתיק העיתונות בידיהם הנרגשות והמוכשרות של סטודנטים מהמחלקה לצילום."

 

מנחי פרויקט הגמר: טליה בורק, אסתי גרינבוים, ד"ר עומרי גורן, מרינה מוחין, שאול אהרוני ועידו רקנטי.

בימוי והפקה: סמדר גנזי

איפור: נטאשה דנונה

עיצוב שיער: גיא וליאת צרפתי

להורדת ההזמנה (PDF)