עיצוב פנים לימודים

 

אודות לימודי עיצוב פנים

 

לימודי עיצוב פנים המוצעים במרכז האקדמי ויצו חיפה מספקים כלי תכנון ויישום מגוונים לעיצוב סביבה, המתחילים ברעיון ובאים לידי ביטוי בחומר וצורה. זאת באמצעות כלים מעשים לבחינת סביבות בנויות, עיצוב ודקורציה של חללי פנים.

ליצירת קשר לחצו כאן

כידוע, עיצוב פנים הינו מרכיב מהותי ביצירת חזות עולמנו באופן שמשקף דפוסי חברה ותרבות, היבטים כלכליים ופוליטיים, צרכים והתנהגות אנושית והיבטים בתחום איכות הסביבה. תפקידו של מעצב הפנים הוא לחקור את הפרויקט שאותו הוא נדרש לבצע, להגדירו ולנתחו, ולזהות את הבעיות של המשתמש. כל זאת במטרה להגיע לידי פתרונות חזותיים אסטטיים ומעוצבים בעזרת כלים מקצועיים, טכנולוגיות וחומרים מגוונים, סוגים שונים של תכני עיצוב והשקפת עולם אישית.

 

מה כוללים לימודי עיצוב פנים?

 

המרכז האקדמי ויצו חיפה מקיים תוכנית לימודי עיצוב פנים דו שנתית, הנפרשת על פני 520 שעות אקדמיות. הלימודים מבוססים על שיעורים פרונטאליים, סדנאות ותכנון של כשלושה עד ארבעה פרויקטים בשנה – כאשר כל פרויקט לוקח את החומר הלימודי והיכולות שלב אחד קדימה. השיעורים מועברים על ידי מרצים בכירים ובעלי ניסיון רב, וכן מרצים אורחים ממגוון תחומים, החל בתאורה ועד למערכות בניין, ולכך מצטרפים סיורים מקצועיים באולמות תצוגה. בנוסף, בין שתי השנים מתקיים סמסטר הכולל שיעורים בסקצ'אפ ואוטוקאד.

 

קצרה היריעה מלתאר את כל התחומים הנלמדים במהלך שתי השנים של הקורס. על קצה המזלג נציין כי שנה א' עוסקת בין היתר בנושאים: מושגי יסוד בתחום העיצוב ובתורת הצבע, בחללים ותאורה, בתוכנת אוטוקד ועוד. השנה השנייה עוסקת בנושאי: יישום טכנולוגי (סדנת חומרים), בתולדות העיצוב והאדריכלות, בתכנון וניהול פרויקט ועוד. כל אחד מתחומים אלו מתחלק לתתי תחומים ושיעורים מגוונים. לדוגמא, בסדנת החומרים נלמד כיצד ליישם בפרויקטים בפועל חומרים כגון: פלסטיק, עץ, זכוכית, חומרי מליטה, מתכות ובדים.

 

הרשמה ללימודי עיצוב פנים

 

להרשמה ללימודי עיצוב פנים ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם המרכז האקדמי ויצו חיפה בטלפון 1800-770-990 ו-04-8562555 או במייל info@wizodzn.ac.il.