אודות המחלקה

תואר ראשון .B.Ed.Des בעיצוב גרפי
ראש המחלקה - ירון שין  (jewboy)

 

המחלקה לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית במרכז האקדמי ויצו חיפה תופסת את מקצוע העיצוב הגרפי כדיסציפלינה אינטלקטואלית, טכנולוגית, אמנותית ותקשורתית העוסקת בתרגום הצרכים של הקהילה והיחיד לשפה חזותית ברורה. לימודי התואר משלבים לימודים בתחום המקצועי והתמחות עם לימודי חינוך והוראה לקבלת תעודת הוראה במקצוע לבתי הספר העל יסודיים. 
מרבית הלימודים מתקיימים פיזית במרכז האקדמי.

 

ייחודה של המחלקה ניכר בשילוב בין פיתוח מיומנויות ומקצועות לימוד מסורתיים כגון טיפוגרפיה, מיתוג, עיצוב אריזות, צילום סטילס, פרסום ואיור, למקצועות המעודכנים ביותר הקיימים בשוק בתחומי הטכנולוגיה, האינטראקטיב, הסלולר, הקולנוע, הווידאו, הטלוויזיה, משחקי המחשב והאנימציה התלת ממדית.

המחלקה שמה דגש על שילוב המיומנויות הללו ליצירת מעצב מולטי דיסציפלינרי, בעל יכולות רבות, שתחילתן בחשיבה ופיתוח, וסופן ביישום המעשי.

כמו כן, המחלקה שמה דגש רב על עדכון טכנולוגי ומעודדת את הסטודנטים לפרויקטים בעלי אופי ניסיוני מחקרי, תוך שימת דגש על פיתוח היכולות האישיות והצרכים השונים של כל סטודנט.

ייחוד נוסף של המחלקה מתבטא באווירה החמה, המשפחתית והמכבדת הנהוגה במחלקה, כמו גם הדאגה לרווחתו של הסטודנט ולסיוע וליווי צמוד במשך ארבע שנות לימודיו.

 


צור קשר עם המחלקה


*המידע מעודכן לשנת הלימודים תשפ"ג