בית ספר לעיצוב גרפי

הירשמו ללימודים בבית ספר לעיצוב גרפי

 

מחלקת לימודי החוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה מהווה למעשה בית ספר לעיצוב גרפי ולמגוון מקצועות נוספים בתחומי העיצוב והאומנות. המחלקה מציעה קשת רחבה של קורסים במגוון תחומים, ובהם גם תוכנית מקיפה, יסודית ומעמיקה לעיצוב גרפי. לימודי עיצוב גרפי דורשים שילוב של ידע תיאורטי לצד ידע מעשי ויישומי תוך הבנה מעמיקה של העולם בו אנו חיים.

התוכנית שלנו נפרשת על פני שנתיים ושש מאות שעות אקדמיות, ומקנה מידע, כלים ומיומנויות חיוניות לאנשים הרואים את העיצוב הגרפי כתחום בו ירצו להשתלב, להתקדם ולפתח קריירה. כך לדוגמא, במהלך הקורס לומדים הסטודנטים כיצד לצלם, לאייר ולרשום, להשתמש בטיפוגרפיה, לעצב דמויות ופוסטרים, וכל זאת גם בהתייחסות לתהליכי בנייה של מותגים חדשים ומחודשים. לצד הידע התיאורטי קיים דגש נרחב בקורס על הפן היישומי והמעשי על מנת שהבוגרים ייצאו עם כלי עבודה עדכניים ורלוונטיים בהתאם לתמורות טכנולוגיות, תרבותיות, חברתיות וכלכליות שפוקדות את השוק המקומי והעולמי.

 

תכנים מתקדמים בעיצוב גרפי

 

תוכנית הלימודים שלנו לוקחת אתכם בהדרגה, מהמבואות והבסיס שלעיצוב גרפי לעבר התכנים המתקדמים יותר. כך למשל, בשנה השנייה של התוכנית כבר תהיו מוכנים להתמודד עם שיעורים המתמקדים במגזינים, לרבות עיצוב שלהם מהיסוד, התאמה של מסרים והתאמה לקהלי יעד, עיצוב לוגו, התאמה של מודעות לנושא המגזין, ועוד. בנוסף, כפי שאתם בוודאי יודעים בימינו מיתוג הוא שם המשחק בכל מגזרי המשק, ולכן מהווה מרכיב משמעותי בעבודתם של מעצבים גרפיים רבים. לכן בשנה השנייה מתמקדים גם בנושא המיתוג, בדגש על המפגש שבין עקרונות השיווק והמיתוג לעולם העיצוב הקלאסי. כמו כן, כיאה למעצבים במאה העשרים ואחת תלמדו על תוכנות העיצוב הגראפי המתקדמות ביותר, ואף תרחיבו לתחום עיצוב אתרים ואפליקציות: עיצוב מותאם לווב, חוויית משתמש חיובית, הנעה לפעולה, עיצוב למסכים בגדלים שונים, תכנון ועיצוב מוצר אינטראקטיבי ואטרקטיבי, ועוד.

 

יש לציין כי המעוניינים יוכלו גם להמשיך ללימודי השנה השלישית, מעבר לשנתיים הבסיסיות של הקורס. השנה השלישית מוקדשת רובה ככולה לעולם המתפתח של עיצוב גרפי דיגיטלי, אשר בו ערכי העיצוב הקלאסיים נפגשים עם עולם הדיגיטל העכשווי.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה אל בית ספר לעיצוב גרפי במסגרת יחידת לימודי החוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה, פנו אלינו בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.