ספריה

היעד המרכזי של ספריית המכללה הוא להעמיד לרשות המורים, הסטודנטים והעובדים של המכללה מגוון רחב של משאבי מידע ותנאים נוחים ויעילים לשימוש בהם. הגישה למרבית החומר היא חופשית ובמדף פתוח.

 

ספריה

 


כניסה לאתר הספריה


 

ספריית המכללה הוקמה בשנת 2002 עם המעבר לבניין המכללה ברחוב הגנים. שטח הספריה עומד על כ–300 מ"ר, ובה כ-53 מקומות ישיבה מהם 6 עמדות עבודה ממוחשבות. לרשות הקוראים עומדת מדפסת רשת, מכונת צילום, סורקים וצורבים. הספריה מרושתת כולה ברשת אלחוטית המאפשרת גישה לאינטרנט באמצעות המחשבים הניידים מכל רחבי הספריה.

באוסף הספרייה פריטים ספריים ולא ספריים, אוסף של כ-49 אלף פריטים בתחומים הנלמדים במרכז האקדמי (אמנות, אופנה, עיצוב, קולנוע, אדריכלות, חינוך, הוראה, מינהל, ועוד) הכולל:
מאגר שקופיות דיגיטלי המונה כ-20,000 שקופיות אוסף סרטים עלילתיים ותיעודיים המונה כ-508 פריטים ועוד תדפיסים, עבודות סטודנטים, דיסקים עם תוכנות,לומדות, תזות: עבודות גמר של המחלקה לאדריכלות, תלבס"ים (תוכנית לימודים בית-ספריות) שנכתבות כחלק מהדרישות לקבלת תעודת הוראה ומפות.  
בנוסף, הספריה מנויה על מאגרי מידע מגוונים בתחומים שונים וכן על מגוון כתבי עת מודפסים ואלקטרונים בתחומים אלה.

הספריה מעודכנת ומתעדכנת כל העת ורוכשת משאבי מידע בהתאם לצרכים האקדמיים. במידה שקיימים משאבי למידה שאינם ניתנים לרכישה, הם נשאלים במסגרת הסכמי השאלה בינספרייתית ממכללות ומאוניברסיטאות בארץ. שרותי ההשאלה הבינספרייתיים מיועדים גם לסגל האקדמי והסטודנטים.

 


 

מועדי פעילות הספרייה

  • ימים א'-ה' 8:30-18:00
  • שישי, שבת וערבי חג סגור.

* שירותי הספרייה נסגרים רבע שעה לפני סגירת הספרייה.
* בחופשת הקיץ עובדת הספריה במתכונת אחרת.
* הודעות על שינויים בשעות הפעילות, כולל חופשת הקיץ, יתפרסמו באתר הספריה ובאמצעות שילוט בספריה.

 

טלפון: 04-8562547
מייל: adi_g@wizodzn.ac.il