צילום אומנותי אופנה

צילום אופנה מקצועי – לעשות את הצעד הראשון

 

חולמים להיות צלמי אופנה? רואים את עצמכם יושבים בתצוגת אופנה קרוב למסלול? אם כן, אנו מאחלים לכם את כל ההצלחה בדרככם אל עולם היופי, שמשלב בין אסתטיקה גבוהה, טאץ' ועין טובה, טכניקה ומיומנות גבוהה, ולא מעט התרגשות ונגיעה בזוהר.

יחד עם זאת, לפני שהצילומים שלכם מתחילים להופיע בעמודי הירחונים והמגזינים, חשוב שתבינו כי צלם אופנה מקצועי ומצליח לא הגיע למקום שבו הוא נמצא בלי מאמץ. ייתכן שהיה לו הרבה כישרון טבעי, אולם מעבר לכך צלם אופנה צריך לרכוש את הטכניקות הרלוונטיות, את השליטה המלאה באפשרויות הטכנולוגיות, וכמובן גם להכיר היטב את התחום. על כן, הדרך אל הפסגה מתחילה כמו תמיד בצעד הראשון, והוא לימודים מוסדרים של צילום אופנה מקצועי.

 

בואו ללמוד צילום אופנה

 

המרכז האקדמי ויצו משמש כבר ארבעה עשורים כביתם של אנשים השואפים לטוב ביותר בעולם העיצוב והאמנות לסוגיו. אחת המחלקות המובילות שלנו היא המחלקה לאמנויות הצילום והמסך, אשר רכשה עם השנים מוניטין מצוין ושמה הולך לפניה בתור מובילה בענף. על סגל המחלקה נמנים מיטב המרצים והצלמים המחזיקים בניסיון רב בהוראה, כמו גם בעבודה, הצלחה והערכה רבה ליצירותיהם מהשטח – כולל מעולם האופנה. הסגל שלנו שעבודותיו מתפרסמות במדיות השונות, בגלריות ובמוזיאונים בארץ ומחוצה לה, מכירים היטב את עולם האופנה על היבטיו המיוחדים, וכל הניסיון הזה עומד לרשותכם עם ידע מעמיק, עצות וטיפים שלא יסולאו בפז.

 

אנו מציעים אפשרויות שונות של לימודי צילום אומנותי אופנה, החל מקורס קצר יחסית של שנה אחת ועד לקורס ארוך ומקיף שנפרש על פני שנתיים. הקורס הקצר מלמד אתכם בין היתר על מיומנויות ומושגים בצילום, רוכשים כלים לחשיבה צילומית והתבוננות, הרגלי עבודה, מבנה המצלמה ואופן ההפעלה שלה, ועוד. כמו כן, התלמידים מתנסים בצילומים המבוצעים ביום ובלילה, באתרים שונים, בסטודיו ובחוץ, ובמגוון רחב של פרויקטי ותרגילי צילום, ואף בעבודה עם תוכנות ייעודיות לעיבוד תמונות.

 

האפשרות השנייה היא, כאמור, קורס מקיף יותר לצילום מקצועי בן שנתיים. מדובר בקורס מקיף ויסודי העוסק בין היתר במדיום של צילום האופנה המקצועי, בעבודה משותפת עם גורמים כמו מעצבי שיער, סטייליסטים ומאפרות, והפקה של סטים מורכבים. בנוסף, בקורס זה לומדים צילום מאגזיני, עיבוד דיגיטאלי מתקדם, צילום גיאוגראפי, צילום ארכיטקטורה, ומשתתפים בהרצאות פרונטאליות, בפרויקטים מורכבים עם גורמים חיצוניים, ובביקורות מקצועיות על העבודות.

 

אז זהו, אם את/ה רוצה להיות צלם/ת אופנה ורוצה לברר פרטים נוספים על צילום אופנה מקצועי ולבצע הרשמה, אפשר ליצור איתנו קשר במרכז האקדמי ויצו חיפה, בטלפון 04-8562555 או 1800-770-990.