לימוד צילום אופנה

לימודי צילום אופנה ברמה הגבוהה ביותר

 

למי שחולם להיות צלם אופנה חשוב לדעת כי על המרחק בין החלומות להגשמתם יש לגשר באופן מקצועי ויסודי. כלומר, יש לרכוש קשת רחבה של כלים ומיומנויות בצילום לצד ידע והיכרות קרובה עם הענף, וזאת על מנת להציע את שירותיכם כצלמים עצמאיים או במסגרות אחרות. המעוניינים להגשים את החלום מוזמנים להצטרף אל לימודי צילום אופנה המהווים חלק מתוכניות לימוד שונות המוצעות במרכז האקדמי ויצ"ו, אשר עוסקות בקשת רחבה של נושאים מעולם הצילום.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

המחלקה לצילום במרכז האקדמי עומדת בראש החזית בענף ופועלת להקניית ארגז כלים מקצועי עשיר ומיומנויות טכנולוגיות מתקדמות לסטודנטים. המחלקה מורכבת מאנשי מקצוע ומרצים בעלי ניסיון רב אשר שמם הולך לפניהם ועבודותיהם מפורסמות בגלריות, במדיות השונות ובמוזיאונים בישראל ובחו"ל. בין אם מדובר בצילומי אופנה, צילומי וידיאו, צילומים מסחריים וכדומה – הצוות מקנה לבוגרים מניסיונו ומהכלים שברשותו על מנת שיוכלו לבחור ולהתוות את דרכם בשנים הבאות.

 

לימודי אופנה כחלק מלימודי צילום

 

כאמור, לימוד צילום אופנה מהווה חלק מלימודי צילום אשר מוצעים על ידי המחלקה במסגרות שונות, החל בקורס בסיסי של יסודות הצילום בן 80 שעות אקדמיות, ועד לקורס צילום מקצועי הנפרש על פני שנתיים ו- 560 שעות אקדמיות. כך לדוגמא, במסגרת השנה השנייה של קורס צילום מקצועי לומדים הסטודנטים להכיר את המדיום של צילום אופנה מקצועי, וכן הקמת והפקת סטים מורכבים ביחד עם גורמים חיצוניים כדוגמת מאפרות, מעצבי שיער וסטייליסטים. כמו כן, במסגרת זו ייערכו הרצאות פרונטאליות, ביקורות על עבודות, פרויקטים מורכבים עם גורמים חיצוניים ועוד. בשנה השנייה נלמדים עוד נושאים רבים שהינם מקבילים, נשקים וחיוניים לעבודתו של צלם האופנה, כגון צילום מגאזיני ועיבוד דיגיטלי מתקדם. כל זאת לצד קורסים נוספים העוסקים בין היתר בצילום גיאוגראפי, צילום ארכיטקטורה, צילומי בעלי חיים וטבע, ועוד, ולאחר שבשנה הראשונה הוקנו ידע ומיומנויות בסיסיות ומתקדמות בקשת רחבה של תחומים המעניקים תשתית לצלם המקצועי.

 

למידע נוסף על לימודי צילום אופנה ותוכנית הלימודים, וכן לביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.