קורס יסודות הצילום

קורס יסודות הצילום – להתחיל כמו שצריך

 

אם אתם מוצאים את עצמכם עומדים נפעמים אל מול יופיו של הטבע, אל מול הסצנות האנושיות במרחב האורבאני, אל מול חפצים ואל מול העולם – בואו ללמוד קורס יסודות הצילום ותנו ליצירתיות ולתפיסה המיוחדת שלכם להתבטא. 

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

בעולם המודרני והדיגיטלי כל אחד מאיתנו מחזיק מצלמה משוכללת בסמארטפון, ובאמת ניתן להוציא תמונות לא רעות ממכשירים אלו. ואולם, יש פער עצום בין תמונה שנלקחת במכשיר נייד על ידי אדם שאינו מכיר את שפת ועולם הצילום, לבין תמונה שלוקח אדם עם כישורים והבנה – וזאת בכל מכשיר או מדיה. למעשה, ללא הכרה של יסודות הצילום קשה מאוד לגבש אמירה ויזואלית שמעוררת שביעות רצון, סיפוק אישי וגם הערכה מהסביבה, שכן כל התמונות הן מאותו השטאנץ ונראות דומות למדי זו לזו ולתמונות שאנשים אחרים צילמנו. איננו מזלזלים כמובן בתמונות שלכם, בחדוות היצירה וביכולת לראות את היופי והתשוקה לתת לו ביטוי, אולם אם תצטרפו אל קורס יסודות הצילום תוכלו לקחת את התשוקה שלכם כמה צעדים חשובים קדימה. 

 

למעשה, מדובר בבנייה של יכולות וכמו כל דבר בחיים צריך להתחיל אותה מהתחלה. אי אפשר פשוט לקפוץ אל הפסגה אלא צריך ללמוד את היסודות הבסיסיים של הצילום, ובדיוק לשם כך אנו מציעים קורס הנפרש על פני 80 שעות אקדמיות. מדובר בקורס מרתק, מעשיר ומלא התנסות חווייתית ויצירתית, המלמד אתכם את תבניות הלשון ואת אוצר המילים של הצילום. בתוך כך תלמדו מושגים ותרכשו מיומנויות בסיסיות וחשובות בצילום, תלמדו להתאים מדיות וטכניקות לרעיונות, ותרכשו הרגלי עבודה וכלים לחשיבה צילומית והתבוננות עליה. כך לדוגמא, תלמדו על המבנה של מצלמות דיגיטליות וכיצד מפעילים אותן, תלמדו לצלם ביום ובלילה עם התנסויות באתרים שונים, תתנסו בצילומי סטודיו וצילומי חוץ עם מגוון פרויקטים צילומיים ותרגילים, וגם תלמדו כיצד מעבדים תמונות בעזרת תוכנות ייעודיות. 

 

אנו מזמינים אתכם לשנה של לימודים מעשירים ומרתקים, אשר יאפשרו לכם לרתום את תשוקת הצילום ואת הידע והכלים הנרכשים לכדי ביטוי אישי וייחודי של רעיונות חזותיים. כל זאת באווירה נעימה, תומכת, מקצועית וחברית ובהנחיית מורים מהשורה הראשונה. למידע נוסף על קורס יסודות הצילום צילום ולביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.