לימודי צורפות ותכשיטנות

לימודי תכשיטנות וצורפות – הזדמנות להגשים חלום

 

אם גם אתם חולמים להפוך רעיונות לכדי יצירות אומנות יפהפיות בתחום התכשיטנות והצורפות, מקומכם עימנו בלימודי תכשיטנות וצורפות. אנו מזמינים אתכם לחוויה מרתקת, מעשירה, מלמדת ומלאה בהתנסויות אשר תקנה לכם את המיומנויות והכלים לצעדים ראשונים כתכשיטנים וצורפים מקצועיים או בתור תחביב.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

פרטים בסיסיים על הקורס

 

לימודי צורפות ותכשיטנות במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה נפרשים על פני 560 שעות אקדמיות דו שנתיות, ובסיומם מוענקת לבוגרים דיפלומה בוגר לימודי חוץ. מלבד הדיפלומה המוערכת מטעם מרכז אקדמי בעל מוניטין מצוין, הבוגרים שסיימו את כל מטלותיהם האקדמיות מקבלים גם תעודה ממשלתית מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. הלימודים נערכים במתחם הסדנאות אשר במושבה הגרמנית בחיפה, כאשר הסדנה הקרובה עתידה להיפתח בתחילת נובמבר 2019, והאם מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים. 

 

הלימודים עצמם נערכים בקבוצה קטנה ואינטימית המאפשרת לתת את מלוא היחס האישי והקרוב לכל אחד ואחת. כך התלמידים מצליחים למצות את מלוא הפוטנציאל האישי שלהם, לחזק את הנקודות שבהן קיימים קשיים, ולמצות את המיטב מהקורס. 

 

שנתיים גדושות בלימוד והעשרה

 

כאמור, לימודי תכשיטנות אצלנו הינם דו שנתיים ומלאים בחוויות, התנסות ולמידה. בין היתר, בשנים אלו יירכשו יסודות ומיומנויות בתכשיטנות וצורפות, יינתן הידע להפעיל סדנת תכשיטים עצמאית, יילמדו מודלים בשעווה טכניקות עבודות שונות, תורות האבנים תורת המתכות, תכשיטנות קלאסית ועוד. כל אחד מתחומים אלו נפרש על פני קשת רחבה של תתי תחומים כגון עבודה בזהב, בנירוסטה, באלומיניום ובכסף, הלחמות מורכבות, צביעת מתכות, יהלומים ושיבוץ אבנים וכיוצא בזאת. בתוך כך, התלמידים יבצעו פרויקטים מסכמים של התחומים השונים המשלבים בין הרקע התיאורטי שנלמד בשיעורים ובין המיומנויות המעשיות.

 

להמשיך ולהתקדם

 

מי שירצה להמשיך ולהתקדם אל מעבר ללימודי צורפות ותכשיטנות יוכל להירשם אל קורס של גילוף מודלים בשעווה למתקדמים. קורס זה מיועד למי שסיים את הסדנה הדו שנתית של "תכשיטנות כמקצוע" וכן למי שסיים קורס גילוף מודלים בשעווה – יסודות, וכן לאנשים המגיעים עם רקע דומה. מדובר במסלול בו מקבלים עוד כלים לפיתוח המיומנות ליצירה של מודלים בשעווה. במהלכו נרכש ידע מתקדם, ניתנים כלים ונלמדות טכניקות בתחומים שונים כגון טכניקות מתרדמות לגילוף, מידול ופיסול, מיומנויות עיצוב גבוהות, שילוב בתי אבן במודל ושיבוץ אבנים, עיצוב וביצוע בדגש מסחרי ותעשייתי, בנייה של קולקציה אישית ועוד. 

 

המעוניינים בפרטים נוספים אודות לימודי תכשיטנות מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.