לימודי אמנות בצפון

המקום הנכון עבור לימודי אמנות בצפון
 

אם אתם מחפשים לימודי אמנות בצפון תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של אפשרויות במסגרת המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. אנו מציעים שורה ארוכה של תוכניות לימוד עדכניות הנפרשות על פני מספר שנים, למשל בעיצוב אופנה, ארכיטקטורה, צילום ותקשורת חזותית, אשר בהן קיים דגש נרחב על הפן האמנותי על רבדיו העיוניים והמעשיים השונים. כמו כן, במסגרת לימודי החוץ אנו מציעים מגוון קורסים של לימודי אמנות בצפון, החל בציור ורישום, דרך תכשיטנות וצורפות, ועד לעיצוב גרפי וקורסי אמנות עיוניים.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

קורסים עיוניים באמנות

 

במסגרת לימודי החוץ שלנו מוצעים כאמור מגוון קורסים עיוניים העוסקים בתחומי האמנות והעיצוב, אליהם יכולים להירשם כולם גם בתור שומעים חופשיים. מאחר שהקורסים משתנים מעת לעת אנו ממליצים להתעדכן עליהם לפני ההרשמה על מנת לוודא שהם אכן פתוחים לרישום.

 

כך לדוגמא, ניתן להירשם אל קורס מבוא לאמנות מודרנית העוסק בתנועות וזרמים אמנותיים מרכזיים שהתפתחו לאחר תנועת ההשכלה עד סוף המאה התשע עשרה. במסגרת הקורס מושם דגש על הבנה של רעיונות שהנו את הזרמים השונים ואת ההבדלים ביניהם, ויודגשו תהליכי התפתחות וגיבוש קו אישי של אמנים שונים. עוד קורס מרתק וחשוב הוא מבוא לאמנות המאה העשרים, אשר מתמקד בתנועות וזרמים מרכזיים שהתפתחו עד לשנות ה- 50 של המאה הקודמת, בדגש על רעיונות מנחים והכרת טקסטים של הקבוצות השונות, והתפתחות הקו האישי של יוצרים שונים.

 

ולמי שמתעניין במיוחד באמנות ישראלית מומלץ להירשם אל קורס העוסק בהתפתחות האמנות בארץ מראשית ועד לשנות השבעים. הקורס מתמקד בין היתר בקשרים שבין מהלכים פוליטיים וחברתיים בארץ ובים התמורות באמנות המקומות, ודן במגמות ובאמנים מרכזיים. לעומת זאת, קורס סוגיות באמנות בת זמננו בוחן את הזיקות שבין העידן הפוסט מודרני לבין האמנות העכשווית. בין היתר עוסק הקורס במעבר מאנות מודרנית לאמנות רעיונות, ומאמנות מופשטת לריאליסטית קונקרטית. זאת, תוך דיון בחומרים חדשים כגון גוף, אור ואדומה ובנושאים חדשים כגון אורבניזם, צריכה, גבולות הגוף והפרשות. 

 

 המעוניינים בפרטים נוספים על לימודי אמנות בצפון מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.