טכנולוגיות למידה תנאי קבלה

בשנים האחרונות העולם עבר שינוי משמעותי מבחינה טכנולוגית. החיים כפי שהכרנו אותם השתנו ללא היכר, וחלק מהמגמות המסתמנות הן המשך הפיתוח הטכנולוגי המהיר. גם ישראל, כמובילה עולמית בתחומי ההיי טק והטכנולוגיה, מתקדמת בקצב מסחרר ומתאימה את עצמה לעולם החדש.

הטכנולוגיות הממוחשבות שהתפתחו שינו גם את ההוראה והלמידה, שעוברות להיות מבוססות יותר על שיטות חדשניות – ופחות ופחות על השיטות המסורתיות. בהתאמה, תחום חינוכי חדש התפתח ושמו טכנולוגיות למידה. כחלק מתחום זה, האנשים הבוחרים להתמקצע בתחום זה נהיים מומחים לעיצוב, פיתוח, ניהול והטמעת מערכות הוראה והדרכה.

טכנולוגיות למידה תנאי קבלה - תחום זה מתפתח במהירות ומעניק ידע רב בתחום הטכנולוגי ומאפשר השפעה על דרכי ההוראה של העתיד, באמצעות פיתוח מערכות למידה מרחוק לדוגמה.

למי כדאי ללמוד לתואר בטכנולוגיות למידה?

לימוד לתואר זה מצריך סקרנות, אהדת אתגרים וחדשנות. האנשים הלומדים תחום זה יוכלו להתנסות בעיצוב דרכי ההוראה של המחר ולאחר התואר יוכלו בהמשך גם להשפיע באופן ממשי על דרכי ההוראה. מי שמתעניין בטכנולוגיה וחדשנות מחד, ובעולם החינוך וההדרכה מאידך - יכול להימצא מתאים ללימוד לתואר זה.

לימודים לתואר זה מתאימים לאנשי חינוך שמבקשים לבחון אפיקים חדשים ולבצע הסבות הוראה לעולם החדשנות וההיי טק, וכן למי שמגיע מהכיוון ההפוך ומבקש להיכנס לעולם החינוך.

מהם תנאי הקבלה ללימודי תואר בטכנולוגיות למידה?

תנאי הקבלה כוללים בדרך כלל צורך בתעודת בגרות מלאה ולציון פסיכומטרי, אך יש מכללות שמאפשרות קבלה ללא פסיכומטרי. לעיתים נערכים מבחנים ייעודיים ראיונות קבלה וזאת לשם הצורך בסינון המועמדים המתאימים והאיכותיים ביותר. בנוסף, במרבית מוסדות הלימוד אין צורך בניסיון במחשוב או בתכנות כדי להתקבל.

הלימודים לתואר זה נמשכים שלוש שנים, ומשלבת בצורה איכותית את השילוב שבין הפרקטיקה ללימודים תיאורטיים ומאפשר לבנות בסיס איתן שיצעיד את הסטודנט לעולם הפרקטי בבטחה. באמצעות לימוד בהרצאות מחד, והתנסות מעשית מאידך הסטודנט לומד בצורה המיטבית את תחום טכנולוגיות הלמידה.

התחומים הנלמדים בתואר נרחבים ומגוונים, החל מפסיכולוגיה, וכלה בהפקה ובימוי ופיתוח אתרי אינטרנט.

במשך ארבעים שנה המרכז האקדמי לעיצוב ולחינוך ויצו בחיפה מושך סטודנטים צעירים וסקרנים שמחפשים מוסד איכותי שיכין אותם לפרקטיקה. המרכז האקדמי הוסמך להעניק תואר ראשון במספר תחומי לימוד: עיצוב גרפי; ארכיטקטורה; עיצוב אופנה; מדיה צילום וקולנוע; ניהול וכלכלה.

תוכנית הלימודים במרכז האקדמי מעמידה את התלמיד במרכז ומאפשרת לו סביבת לימודים ידידותית שתגרה אצלו את יצר הסקרנות, היצירתיות והביקורת.

לקבלת מידע נוסף פנו ל-https://www.wizodzn.ac.il/about-us.