קורס צילום למתחילים בצפון

קורס צילום למתחילים בצפון
 

אם אתם מחפשים קורס צילום למתחילים בצפון כדאי לכם להכיר את הקורס שמציעה היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. מדובר בקורס דו שנתי שהינו מקיף, מקצועי ויסודי, הנוגע בכל היסודות והכלים הדרושים לפיתוח יכולות הצילום ברמה גבוהה, יצירתית ועם אמירה אישית וייחודית משלכם.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כידוע, אנו חיים בתקופה בה הצילום הפך להיות נדבך משמעותי ביותר, כאשר ההתפתחויות הטכנולוגיות פתחו מגוון שערים לביטוי אישי וליצירות המשלבות בין טכניקות, מיומנויות וגישות אומנותיות שונות. קורס צילום למתחילים בצפון מאפשר לכם לעשות את צעדיכם המקצועיים הראשונים בתחום, ולהפוך את מה שהיה עד כה מושא עניין ותשוקה לכדי יכולת מקצועית אמיתית. אם הצילום מדבר אליכם ומעניין אתכם, תוכלו להתקבל לקורס רק על סמך ריאיון מקדים והצגה של עבודות שצילמתם.

 

כמה מילים על הקורס

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל "קורס צילום מקצועי" המתאים גם לאנשים המצויים בתחילת דרכם. במהלך הקורס תלמדו מושגים ותרכשו מיומנויות צילום, אשר יקנו לכם כלים והרגלי עבודה לחשיבה צילומית ולהתבוננות. בין היתר, תפתחו מודעות למרכיבים השונים של השפה הויזאולית, תרכשו ידע מתקדם בטכנולוגיות העכשוויות של עולם הצילום, תכירו דרכים להתאמה של מדיות, חומרים וטכניקות לרעיונות, תצלמו אופנה ופורטרטים, ותפיקו כתבות דוקומנטריות מצולמות. כמו כן, תצלמו סדרות בנושאים אקטואליים וחברתיים, תצלמו בעלי חיים בטבע, תתפעלו את תוכנות המחשב הרלוונטיות ותערכו ותיצרו בעזרתן, ותגבשו פורטפוליו אישי.

  

כאמור, הקורס נפרש על פני שנתיים עם מפגשים דו שבועיים הנפרשים בסך הכל על פני 560 שעות אקדמיות. המפגשים כוללים הן שיעורים עיוניים והן התנסות מעשית מקיפה ועוסקים בקשת רחבה מאוד של נושאים. כך לדוגמא, במהלך השנה הראשונה תלמדו בין היתר את יסודות השפה הצילומית על הכרת מרכיביה ותרגולם, לרבות זרמים וגישות בעולם הצילום לאורך השנים, תרגול היבטים בטכנולוגיה צילומית, תרגילי צילום וביקורת על עבודות. כמו כן, תלמדו על התהליכים הקלאסיים דרך מעבדה בשחור לבן ועבודה על כימיה צילומית, פיתוח סרטים והדפסה, טכניקות הגדלה מתקדמות, תרגילים מתקדמים באוריינטציה אומנותית, וכן שיעורים העוסקים בסוגיות בצילום עכשווי, ז'אנרים והיסטוריה של הצילום.

 

זו הייתה רק סקירה על קצה המזלג של מקצת התכנים מן השנה הראשונה של קורס צילום למתחילים בצפון. למידע נוסף על הקורס וההרשמה פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.