תואר בעיצוב גרפי

מחלקת תקשורת חזותית של המרכז האקדמי ויצו חיפה

 

תחום העיצוב הגרפי מעורר את סקרנותכם? רוצים להתמקצע באחד מתחומי העיסוק היצירתיים והמאתגרים ביותר בשוק העבודה המודרני? זה הזמן לדעת הכול על לימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי במחלקת התקשורת החזותית של המרכז האקדמי ויצו חיפה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

לימודי תואר בעיצוב גרפי במחלקה לתקשורת חזותית של המרכז האקדמי ויצו חיפה, מיועדים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להשתלב באחד מתחומי העיסוק המאתגרים והיצירתיים ביותר בשוק העבודה בתחומי האינטראקטיב, קולנוע, טלוויזיה, וידאו, אנימציה תלת מימדית ותחום המדיה המודפסת.

 

הלימודים במחלקת התקשורת החזותית של המרכז האקדמי ויצו חיפה, נועדו לצרכי הכשרתם של אנשי מקצועי מומחים בעולמות העיצוב הגרפי ולצרכי הכשרה בהוראת המקצוע במערכת החינוך. במחלקה מושם דגש רב על פיתוח היצירתיות והיכולות האישיות של כל סטודנט וסטודנטית וזאת לצד פיתוח מיומנויות בכל אחד מתחומי ההתמחות הנלמדים לאורך מסלול הלימודים במחלקה המתפרש על פני ארבע שנות לימוד. בין יתר תחומי ההתמחות הבנויים מקורסי חובה וקורסי בחירה לכל מסלול, תוכלו למצוא: עיצוב גרפי למדיה המודפסת, עיצוב גרפי לסביבת מסך, אנימציה ו-איור מוגבר.

 

מקצועות הלימוד

 

לימודי תואר בעיצוב גרפי במחלקת תקשורת חזותית של המרכז האקדמי ויצו חיפה, משלבים בתוכם מגוון רחב של מקצועות לימוד החולשים למעשה על כל עולמות העיצוב הגרפי הן לצרכי פרינט והן לצרכי דיגיטל. בין יתר מקצועות הלימוד במחלקה תוכלו למצוא: יסודות העיצוב הגרפי, טיפוגרפיה, מבוא ל-איור, מבוא ל-וידאו, מבוא לאנימציה, עיצוב תלת מימדי, צילום, היכרות מעמיקה עם תוכנות גרפיות, עיצוב אתרים, רישום, ציור, פיתוח שפה גרפית, מבוא לעריכת וידאו, היכרות מעמיקה עם תחום המערכות לערכית וידאו, עקרונות המיתוג הגרפי, עיצוב משחקי מחשב, עיצוב מגזינים (פרינט ודיגיטל), יסודות העיצוב המקצועי לשידור, פיתוח שפה חזותית בתנועה, פיתוח יכולות רישום לצרכי איור ואנימציה, יסודות הפרסום המודרני, עיצוב במימד נוסף, עיצוב מרחבים וירטואליים, עיצוב ממשקים אינטראקטיביים ונושאי לימוד נוספים אשר נועדו להקנות לכל אחד ואחת מהסטודנטים את היכולות המקצועיות הנדרשות בשוק העבודה המודרני בתחום העיצוב הגרפי.

 

לפרטים נוספים אודות תכנית הלימודים ללימודי תואר ראשון בעיצוב גרפי במחלקת התקשורת החזותית של המרכז האקדמי ויצו חיפה, חייגו עכשיו: 1-800-770-990