קורסים בעיצוב

מגוון קורסים בעיצוב בשלל תחומים

 

המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה מקיים מגוון קורסים בעיצוב בקשת רחבה של מקצועות. מדובר בקורסים מושקעים, יסודיים ורציניים המועברים על ידי מורים בעלי ניסיון רב ובעלי שם בתחומם. אנו מעמידים לרשות הסטודנטים את מיטב תנאי הלימוד עם יחס אישי ותמיכה לכל אורך הדרך, וזאת במסגרת מוסד אקדמי מוביל, מוכר ומוערך באזור הצפון.

 

קורסים שונים בעיצוב

 

כאמור, אצלנו מתקיימים קורסים בעיצוב במסגרות שונות, לרבות קורסים לתואר ראשון ולימודי תעודה במסגרת לימודי החוץ של המרכז האקדמי. כך למשל, אנו מקיימים קורס עיצוב אופנה המעניק לבוגרים את היכולת לעצב אופנה באופן מקצועי וברמה גבוהה, מה שמאפשר להם להשתלב בתחום כעצמאים, פרילנסרים וכן בסטודיו ובחברות שונות. הסטודנטים מפתחים בקורס הזה יכולות עיצוביות וטכנולוגיות המאפשרות להם לבטא את רעיונותיהם הייחודיים ולממשם, ולצעוד בבטחה אל העשייה האופנתית בארץ ובחו"ל. זהו קורס דו שנתי ארש בסיומו מקבלים הבוגרים תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה, ומטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

 

דוגמא נוספת היא קורס עיצוב גרפי הנפרש על פני 600 שעות אקדמיות לאורך שנתיים. הלימודים בקורס הזה עוסקים בנושאים מגוון ובמהלכם הסטודנטים לומדים לצלם, לרשום, לעצב פוסטים, לאייר, לעצב דמויות, להשתמש בטיפוגרפיה ולבצע את כל אלו גם בתהליכי בנייה מורכבים של מותגים חדשים או מחודשים. בתוך כך, הסטודנטים רוכשים עלי עבודה עדכניים, חיוניים ורלוונטיים על פי התמורות המתחולל במשק בכל שנה, כולל התוכנות הגרפיות המתקדמות בענף.

 

עוד דוגמא היא קורס עיצוב תכשיטים הנפרש גם הוא על פני שנתיים ומטרתו לאפשר לסטודנטים לתכנן, לעצב וליצור תכשיטים ואביזרים פיסוליים ברמה מקצועית וגבוהה מבחינת שליטה בטכניקות, בחומרים ובסגנונות. הקורס מקנה ידע וכלים חשובים המאפשרים להפעיל סדנת תכשיטים עצמאית, או להשתלב בתעשייה בישראל ובחו"ל. בתום הקורס הבוגרים מסוגלים לתכנן, לעצב ולייצר קולקציות משלהם של תכשיטים מזהב ומתכות נוספות, בשיבוץ אבני כן ובשילוב חומרים נוספים. 

 

אלו היו רק שלוש דוגמאות מיני אחרות של קורסים בעיצוב המוצעים אצלנו. המעוניינים בפרטים נוספים מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.