לימודי עיצוב

המרכז האקדמי ויצו חיפה - בית ספר גבוה לעיצוב

 

כולם מסביבכם טוענים שיש לכם כישרון וחוש טבעי לעיצוב? מעוניינים למנף את היכולות העיצוביות שלכם למקצוע? במרכז האקדמי ויצו חיפה, תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי לימוד במקצועות העיצוב.

 

לימודי עיצוב הם למעשה הגדרה כללית למגוון רחב של מקצועות לימוד בתחומי העיצוב השונים, החל מלימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, דרך לימודי ארכיטקטורה ועיצוב פנים ועד ללימודי עיצוב אופנה. תחום העיצוב חולש למעשה על כל תחומי החיים, כאשר מסלולי הלימוד השונים העומדים לרשותכם במחלקות העיצוב של המרכז האקדמי ויצו חיפה, מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לפתח בקריירה במקצועות העיצוב, לרכוש את המיומנויות, הכלים והטכניקות הנדרשות לצורך כך.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

מגוון רחב של מסלולי לימוד לתואר ראשון בעיצוב לצד קורסים מקצועיים במקום אחד!

 

הייחודיות האקדמית של המרכז האקדמי ויצו חיפה בתחום מקצועות העיצוב, נובעת בין היתר על רקע היקף מחלקות הלימוד בתחום העיצוב. במרכז האקדמי תוכלו למצוא:

 

  • מחלקת ארכיטקטורה וחינוך המכשירה את דור האדריכלים ומעצבי הפנים הבא של ישראל
  • מחלקת תקשורת חזותית בה תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי לימוד לתואר ראשון בעיצוב
  • מחלקת עיצוב אופנה במסגרת לימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה
  • מחלקת צילום המתמחה בהכשרתם של צלמי וידאו וסטילס במסגרת לימודי תואר ראשון

 

בנוסף למחלקות האקדמיות הפועלות במרכז, תוכלו למצוא את היחידה ללימודי חוץ בה מתקיימים מגוון רחב של קורסים מקצועיים בתחומי עיצוב שונים כגון: עיצוב גרפי, עיצוב פנים, צילום מקצועי, עיצוב אופנה, סטודיו ברישום וציור, עיצוב תכשיטים, עיצוב באמצעות תוכנות מחשב ועוד.

 

היקף מסלולי הלימוד והייחודיות של שיטת הלימודים במסגרת לימודי עיצוב במרכז האקדמי ויצו חיפה, מאפשרים למעשה לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מעולם אקדמי מרתק, יצירתי ומעורר השראה בדרך לביסוס מעמדכם המקצועי באחד מתחומי העיצוב הרלוונטיים לכם.

 

לרשותכם, מרכז ייעוץ ורישום באמצעותו תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ והכוונה אקדמית לבחירת מסלול הלימודים האופטימאלי ביותר עבורכם. ליצירת קשר עם יועצי הלימודים של המרכז האקדמי ויצו חיפה, חייגו עכשיו: 1-800-770-990