קורס איור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי ולימודי עיצוב גרפי
 

איור דיגיטלי מהווה חלק משמעותי מעבודתו של המעצב הגרפי וכיום עומדות לרשותו תוכנות מתקדמות ביותר ומגוון רחב של כלים בחזית הקדמה הטכנולוגית. כלים אלו משמשים מעצבים גרפיים בכל תחומי העיסוק והיצירה, החל בעיצוב של מוצרי צריכה, דרך אריזות ושילוט, ועד לעיצוב סביבות אורבאניות חיצוניות. את הכלים והמיומנויות ניתן לרכוש במסגרת קורס איור דיגיטלי המהווה חלק מלימודי עיצוב גרפי במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

לעמוד בחזית הקדמה הטכנולוגית

 

עולם העיצוב הגרפי אינו קופא על השמרים ובכל עת נכנסים אליו חידושים ופיתוחים ההופכים את העבודה ליצירתית, חופשית ומדויקת יותר, עם מגוון עשיר מאוד של אפשרויות. בראש החידושים הללו עומדות תוכנות מחשב והמדיה הדיגיטלית בכלל, בין אם מדובר ברשת האינטרנט, אפליקציות והעולם הסלולרי, וכדומה. במהלך קורס ציור דיגיטלי ולימודי עיצוב גרפי בכלל מתוודעים הסטודנטים למדיות מודפסות ודיגיטליות שונות, ורוכשים היכרות מעמיקה ומעשית עימן.

 

כך לדוגמא, כבר בשנה הראשונה לומדים הסטודנטים מבוא לעיצוב וקטורי עם אילוסטרייטור, ומתמקדים בין היתר בעיצוב גרפי וקטורי עם מחשב איור, לרבות טכניקות בצבע ובשחור לבן, טקסט ואיור, אלמנטים איוריים, עיצוב דמות, טכניקות אישיות, וסביבה כמרכיב עיצובי באלמנטים איוריים. כמו כן, בשנה הראשונה עובדים עם תוכנת פוטושופ בתחום עיבוד התמונה הדיגיטלי, לרבות מושגי יסוד, כלי ציור ועריכה, פקודות בסיסיות, טיפול  בשכבות, יצירת עצמים וצורות, מלל ואפקטים מתקדמים, טכניקות עבודה מתקדמות, פילטרים ובריקה נכונה, יצירה של תמונות פאנורמיות והתאמה של תמונה לתצוגה מהאינטרנט.

 

כל זאת בנוסף למגוון רחב של נושאים אחרים ובדגש רב על ההתנסות המעשית וכלים חיוניים לעבודתו האמיתית של המעצב הגרפי. כך למשל, הלימודים כוללים סטאז' מעשי במסגרת הסטודיו חוץ, כאשר הסטודנטים עובדים על פרויקטים בעיצוב גרפי המיועדים ללקוחות משמעותיים ואמיתיים. זוהי הזדמנות חשובה להתנסות וליישם את הכלים בתחומים השונים שנלמדו, לרבות באיור דיגיטלי, ולחוות את עבודתו של המעצב הגרפי בצורה הקרובה ביותר למציאות.

 

למידע נוסף על קורס ציור דיגיטלי ותוכנית הלימודים, וכן לביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.