לימודי תעודה עיצוב גרפי

לימודי תעודה – עיצוב גרפי

 

העיצוב לסוגיו השונים מקיף אותנו מכל עבר בחל במוצרי צריכה בסיסיים, דרך המרחב בו אנו חיים ועד למכשירים המתוחכמים ביותר. בסביבה זו יש תפקיד משמעותי למעצבים הגרפיים אשר מחליטים ויוצרים את הרבדים החזותיים השונים, ומתרגמים צרכים, רעיונות ידע ומסרים לשפה ויזואלית שהקהל הרחב מבין. אם גם אתם מעוניינים לרכוש את המיומנויות, הידע והכלים בתחום מרתק ועשיר זה, אנו מזמינים אתכם להירשם אל לימודי תעודה בעיצוב גרפי מטעם המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה.ֿ

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כמה מילים על הקורס

 

עיצוב גרפי הינו תחום רחב יריעה ודינאמי המתחדש בכל עת, אשר העוסקים בו משפיעים באופן מהותי על החזות של העולם בו אנו חיים – החל מהקניון השכונתי, מקומות העבודה ועד לשקיות ואריזות של מוצרים שונים. על כן, לימודי תעודה בעיצוב גרפי הינם מגוונים, יסודיים ומקיפים ונפרשים על פני 600 שעות אקדמיות לאורך שנתיים. אלו לימודים העוסקים בקשת רחבה של נושאים ובמהלכם תלמדו לרשום, לצלם, לאייר, לעצב פוסטרים, להשתמש בטיפוגרפיה, לעצב דמויות ולבצע את כל אלו גם עם הליכי בנייה מורכבים של מותגים מחודשים או חדשים. בתוך כך תרכשו כלי עבודה רלוונטיים, חיוניים ועדכניים בהתאם לתמורות המתרחשות מדי שנה בשוק, לרבות התוכנות הגרפיות המתקדמות ביותר כיום.

 

יש להבין כי על מנת להשתלב בעולם העיצוב הגרפי באופן מקצועי וברמה מיטבית, יש ליצור בסיס איתן ורחב. על סמך הבסיס הזה יוכלו המעוניינים גם להתקדם לעבר שנה נוספת, כלומר שנה שלישית, ולהתמחות בתחום מרתק וחשוב ביותר של עיצוב גרפי דיגיטלי – מקום המפגש של העולם הדיגיטלי עם ערכי העיצוב הקלאסיים.

 

מתחילים עם הבסיס

 

כאמור, על מנת להשתלב בעולם העיצוב הגרפי על רבדיו השונים יהיה עליכם ליצור תשתית מקצועית חזקה והולמת. לכן, הלימודים בשנה הראשונה יתחילו בעיצוב בסיסי כגון יסודות העיצוב, כושר תכנון, חשיבה צורנית, ביטוי אסתטי, יחסית בין צורות וחללים וכדומה. כמו כן, בשנה זו לומדים טכניקות עיצוב גרפי וקטורי בעזרת מחשב איור, כגון טכניקות בצבע ובשחור לבן, אלמנט איורי, איור וקסט, עיצוב דמויות, פרספקטיבה רישום, מרחב וטבע דומם ועוד. בנוסף, תתנסו בשנה זו בעבודת צילום בסטודיו עם הכנת סט לצילום על מרכיביו השונים, וכן צילום והדפסת פוטושופ, עיבוד תמונה דיגיטלי, התאמת תמונות לתצוגה מהאינטרנט, וכל הקשור לעולם האריזות.

 

זו הייתה רק סקירה קצרה של הנושאים הנלמדים בשנה הראשונה של הקורס. למידע נוסף על לימודי תעודה עיצוב גרפי ולביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים

04-8562555 או 1800-770-990.