לימודי תעודה בחיפה

הבחירה המתבקשת עבור לימודי תעודה בחיפה

 

יש כמה מקומות שבהן ניתן לעשות לימודי תעודה בחיפה ואחד הבולטים, המוכרים והמוערכים שבהם הוא המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. המוסד שכל חיפאי ואפילו כל "צפוני" מכיר נוסד כבר לפני 4 עשורים ועברו בשעריו עשרות אלפי סטודנטים, המהווים כיום חלק אינטגראלי ומרכזי מהעשייה במשק הישראלי בכלל, ובעיצוב וחינוך בפרט.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כמה מילים על לימודי תעודה

 

לימודי תעודה בחיפה מבוצעים במסגרת לימודי החוץ שלנו, וזאת בקשת רחבה של תחומים ונושאים שנתאר בהמשך. באופן כללי, מדובר בלימודים המקנים לבוגרים תעודות שמראות על השכלה שמעבר ללימודי התיכון. כך לדוגמא, ניתן לזכות בתעודה זו לאחר סיום קורס בן שנה או שנתיים בתחומי העיצוב הגרפי או התכשיטנות, מה שפותח את הדלת להשתלבות במשק הישראלי או לעבודה כעצמאי. במילים אחרות, במקום לסיים תואר ראשון בן 3 או 4 שנים, לימודי התעודה נפרשים על פני תקופה קצרה יותר, ולרוב כוללים גם פחות ימי לימוד. מאידך, הם ממוקדים מאוד בנושאים הרלוונטיים והמעשיים להשתלבות בשוק העבודה ולפיתוח היכולות המקצועיות. לעומת זאת, ישנם לימודי תעודה המכונים גם לימודי המשך, אשר בהם משתתפים אנשים בעלי תואר ראשון, למשל לימודי תעודה "מורשה נגישות מתו"ס, הפתוחים בפני מהנדסים, ארכיטקטים ואדריכלים. במקרה זה, הלימודים מאפשרים המשך הרחבת אופקים והתמקצעות מעמיקה בתחום ספציפי, מבלי שיהיה צורך להתקבל לתואר שני או לעמוד בכל המטלות וההתחייבויות הכרוכות בכך.

 

לימודי התעודה אצלנו

 

לימודי תעודה במסגרת לימודי החוץ שלנו חולשים כאמור על פני תחומים רבים, ובהם עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים, עיצוב גרפי וחזותי, קורסים בתחום הנגישות ועוד. בכלל הקורסים מקבלים הבוגרים תעודה מטעם המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה ובחלקם גם תעודה מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. בכל מקרה ובכל תחום, אנו מעמידים לרשות הסטודנטים את מיטב התנאים הלימודיים, החל בתוכנות מתקדמות, דרך ציוד ומכשור, חומרי וכלי עבודה, וכמובן מרצים מנוסים מאוד ומוערכים אשר מלווים כל סטודנט באופן אישי, ומאפשרים לו למצות את מלוא הפוטנציאל האישי ואת המרב מהלימודים.

המעוניינים בפרטים נוספים על לימודי תעודה בחיפה מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.