פתיחת התערוכה – מיתוג ל 100 שנה לדאדא

תאריך : 
שישי, 03.06.2016
זמן : 
12:00
מיקום : 
מוזיאון יאנקו דאדא, עין הוד
הוספה ליומן : 
100 dada

תערוכה של עבודות הסטודנטים תוצג באכסדרת המוזיאון למשך שבוע

פתיחה:  שישי 3.6.16 בשעה 12.00 במוזיאון ינקו דאדא, עין הוד

 

במסגרת הקורס "עיצוב לאמנות” של שנה ב' בעיצוב גרפי - לימודי חוץ,  ובשיתוף פעולה עם מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד, נדרשו הסטודנטים לפתח שפה גרפית עבור תצוגה מוזיאלית לתערוכה בנושא 100 שנה לתנועת ה' דאדא' , ולחבר בין עולם האמנות ועולם העיצוב.

הפרוייקט מתקיים ביוזמתה ובהנחייתה של המעצבת רייצ’י סרנוף וולפיש, ותערוכה של העבודות תוצג באכסדרה של מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד למשך שבוע.

מנהלת מוזיאון ינקו דאדא, רעיה זומר-טל ומנחת הקורס, רייצי' סרנוף וולפיש,  בחרו את הלוגו שעיצבה מורן ורשבסקי לתדמית התערוכה. מורן גם עיצבה את ההזמנה לפתיחה ואת עטיפת הקלסר שמאגד את קטלוג התערוכה.

 

רייצ'י סרנוף – וולפיש :

" הפרוייקט המיוחד הזה נוצר במסגרת תרגיל בעיצוב מוזיאלי. מיתוג לתערוכה במוזיאון או גלריה שונה במהותו מעבודת מיתוג אחרת. על המעצב לשרת את האמן, את יצירת האמנות והתערוכה המוצגת ולא לכפות את רעיונותיו העיצוביים, טובים ככל שיהיו, על המיתוג. האתגר העיצובי הוא להשתמש באמצעים הגרפיים העומדים לרשותו ולחזק את היצירה, תוך שימוש באלמנטים מתוך התערוכה המוצגת. בזכות הסגנון האוונגרדי של תנועת ה'דאדא' נפתחו לסטודנטים שלנו אופציות עיצוביות שאינן מתאפשרות בדרך כלל.

אתגר נוסף שהצבנו בפניהם היה לתרגם את השפה האמנותית האוונגרדית של ה'דאדא' לקהלים רחבים ורב גילאיים הפוקדים את המוזיאון ולהנגיש אותה להם.

 

 

לגלרית העבודות

להורדת ההזמנה (PDF)