קורס עיצוב אופנה מחירים

עיצוב אופנה כמקצוע - כיצד?

 

חולמים על קריירה בענף האופנה? רוצים להביא לידי ביטוי מוחשי את הרעיונות השונים שלכם בתחום העיצוב של פריטי לבוש כאלו ואחרים? זה הזמן לדעת הכול על הקורסים המקצועיים המוצעים לכם ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה.

 

קורסים בעיצוב אופנה הינם קורסים מקצועיים המאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם המגלה עניין ותשוקה לענף האופנה, לרכוש מיומנויות מקצועיות תוך כדי פיתוח הגישה העיצובית, החשיבה היצירתית וכושר הביטוי האסתטי. קורסים בתחום עיצוב אופנה מהווים חלק בלתי נפרד ממסלולי הלימוד השונים המוצעים לכם ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה הנחשב לאחד מבתי הספר המובילים ביותר בישראל בתחום הלימודים הגבוהים למקצועות העיצוב.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

מגוון רחב של קורסים מקצועיים בעיצוב אופנה במקום אחד

 

ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה, תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים מקצועיים בעיצוב אופנה. קורסים אלו מתקיימים לאורך כל ימות השנה והם למעשה נועדו גם לאילו מביניכם המעוניינים לפתח קריירה בענף האופנה וגם לאילו מביניכם העוסקים בתחום ומעוניינים לפתח מיומנויות וטכניקות כאלו ואחרות בענף.

 

ברשימת הקורסים המקצועיים הממתינים לכם ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה בתחום עיצוב האופנה, תוכלו למצוא בין היתר קורס העונה לשם "אופנה כמקצוע". קורס מקצועי זה לכל אילו מביניכם המעוניינים לעסוק בענף האופנה באופן מקצועי וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. בוגרי הקורס יוכלו לסלול את דרכם לעולם העשייה האופנתית בארץ ובעולם וזאת הודות לידע המורחב המוקנה להם במהלך הקורס.

 

קורסים נוספים בעיצוב אופנה המתקיימים ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה כוללים קורס תדמיתנות למתקדמים, קורס עיצוב ותפירה של שמלות ערב ושמלות כלה וקורסים נוספים המוצעים לכם במסגרת קורס עיצוב אופנה מחירים אטרקטיביים לאילו מביניכם המעוניינים לפתח יכולות וכישורים אישיים בכל הנוגע לתחום עיצוב האופנה. הערך המוסף של קורסים אלו, נובע בין היתר על ההתמחות האקדמית של המרכז האקדמי ויצו חיפה בתחום מקצועות העיצוב בכלל ותחום עיצוב אופנה בפרט.

 

לפרטים נוספים ומלאים אודות הקורסים המקצועיים המוצעים לכם ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה, חייגו: 1-800-770-990