קורס צילום אופנה

בחירה נכונה של קורס צילום אופנה

 

עולמם של צלמי האופנה מצטייר כזוהר ומלא בחוויות צבעוניות ומרתקות. ואולם, מאחורי הזוהר וההכרה מסתתרת עבודה מאומצת ומיומנויות גבוהות שנרכשו עם השנים ובלימודים מסודרים. חשוב להבין כי מדובר בתחום העומד בפני עצמו ומצריך בקיאות והבנה, לא רק בעולם האופנה וברזי הצילום הייחודיים שלו, אלא גם בעבודה עם גורמים מקצועיים אחרים המשתייכים לענף זה. על כן, את הבחירה בקורס צילום אופנה יש לעשות באופן מושכל ונבון על מנת שתקבלו תמורה מלאה לכספכם ולהשקעתכם, וכדי שתצאו עם הכלים הרלוונטיים לתחילת דרככם המקצועית.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

מה כדאי לברר לפני שנרשמים לקורס?

 

לפני שאתם נרשמים אל קורס צילום אופנה חשוב לברר מספר פרטים מהותיים. ראשית, ברר מיהם המורה או המורים שילמדו אתכם, האם יש להם ניסיון בעולם האופנה, האם הם מקצוענים אמיתיים או חובבנים, האם יצירות ועבודות שלהם מתפרסמות באופן תדיר במדיות השונות, בקטלוגים ואף בגלריות ומוזיאונים. כמו כן, בררו באיזה מסגרת יתקיימו הלימודים, קטנה ואינטימית או גדולה ונרחבת, ומכאן תוכלו להבין האם המרצה יוכל להעניק לכם את היחס האישי שהינו כל כך חשוב לפיתוח היכולות, הכישורים והשפה המקצועית המיוחדת שלכם.

 

נקודה מהותית נוספת שחשוב לבחון היא את תוכנית הלימודים. יש להבין כי צלמי אופנה נדרשים לקשת רחבה של מיומנויות וידיעות ולכן עליכם לוודא כי התוכנית מובילה אתכם בהדרגה ובביטחון אל המקום שבו תוכלו לעמוד ברשות עצמכם. כך לדוגמא, אנו מציעים תוכנית לימודי צילום מקצועי הנפרשת על פני 560 שעות אקדמיות לאורך שנתיים, המאפשרת לכם לרכוש קשת רחבה של כלים מקצועיים והתנסויות מעשיות, אשר יוצרות את הבסיס והתשתית לכל עולם צילומי שבו תבחרו להתמחות – כולל לימודי אופנה. בתוך כך, אתם עוברים בשנה השנייה קורס צילום אופנה יסודי ומרתק אשר בו אתם לומדים את המדיום הייחודי הזה, מקימים ומפיקים סטים מורכבים עם גורמים חיצוניים (מעצבי שיער, סטייליסטים, מאפרות וכדומה), משתתפים בהרצאות, מקבלים ביקורת על עבודות ומבצעים פרויקטים מורכבים.

 

למידע נוסף על קורס צילום אופנה ותוכנית הלימודים, וכן לביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.