בית ספר לאופנה

לימודי אופנה

 

עולם האופנה קרוב לליבכם? בעלי חוש אופנתי מפותח? זה הזמן לדעת הכול על מסלול מחלקת עיצוב אופנה של המרכז האקדמי ויצו חיפה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

לימודי אופנה נועדו לצרכי הכשרת דור מעצבי האופנה הבא של ישראל. לימודים אלו משלבים בתוכם מגוון רחב של נושאי לימוד עיוניים אשר נועדו לחשוף את הסטודנטים לתולדות האמנות ותולדות הלבוש והאופנה ולצרכי היכרות של יחסי הגומלין בין אופנה, תרבות, אמנות, כלכלה וכדומה. התכנים העיוניים במסגרת לימודי אופנה במחלקת עיצוב אופנה של המרכז האקדמי ויצו חיפה, נועדו בראש ובראשונה להקנות לסטודנטים את בסיס הידע הנדרש לצרכי איסוף נתונים, איתור מקורות השראה, תכנון ופיתוח של החשיבה העיצובית בהתאם להבנת צרכי השוק. כמו כן, לימודי אופנה במחלקה כוללים בתוכם מגוון רחב של מקצועות מעשיים בענף האופנה המיועדים לצרכי רכישת מיומנויות כגון: עיצוב טקסטיל, רישום, ציור, איור אופנה, עיצוב אופנה ממוחשב וכדומה.

 

בדומה לכל בית ספר לאופנה מוביל בתחומו ברחבי העולם, גם במחלקת עיצוב אופנה של המרכז האקדמי ויצו חיפה, מושם דגש מורחב על פיתוח החשיבה המקורית והרב כיוונית וזאת במטרה לאפשר לכל אחד ואחת מהסטודנטים במחלקה לתרגם את רעיונותיהם לביטוי מוחשי תוך הבנה מלאה של כל שלבי הייצור.

 

תכנית הלימודים במסגרת בית ספר לאופנה של המרכז האקדמי ויצו חיפה, משלבת בתוכה פרויקטים מעשיים במהלכם הסטודנטים נדרשים להכנת קולקציות לתצוגות אופנה והכנת תיק פורטפוליו. תכנית הלימוד חושפת את הסטודנטים לכל ההיבטים הנלווים לענף עיצוב האופנה המודרני, כאשר מטרת התכנית היא לאפשר לכל סטודנט לגבש תפיסה עיצובית ייחודית משלו הבאה לידי ביטוי גם ביכולות עיצוביות וביצועיות כאחד וברמה הגבוהה ביותר.

 

כמו כן, תכנית הלימוד הייחודית של המחלקה לעיצוב אופנה במרכז האקדמי ויצו חיפה, משלבת בתוכה את התחום החינוכי המיועד לצרכי הכשרתם של מעצבי אופנה להוראה במוסדות החינוך השונים העוסקים בענף האופנה ברחבי הארץ. לימודי עיצוב אופנה במחלקה נמשכים 4 שנים ובסיומם הבוגרים זכאים לקבלת תואר ראשון בעיצוב אופנה B.Ed.Des.

 

לפרטים נוספים אודות תכנית הלימודים ותנאי הקבלה למחלקה לעיצוב אופנה, אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני ישיר עם מרכז הרישום והייעוץ. חייגו:  1-800-770-990