קורס תכשיטנות מחיר

קורס תכשיטנות מקצועי, איכותי ורציני

 

אם אתם מעוניינים להירשם אל קורס תכשיטנות רציני אשר יפתח בפניכם את הדלת אל עולם התכשיטנות כמקצוע, אנו מזמינים אתכם את התוכנית הייחודית של לימודי החוץ במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. מדובר בקורס מרתק המפגיש אתכם עם קשת רחבה של נושאים עיוניים ומעשיים של עיצוב התכשיטים, אשר מעניק לכם את כל כלים הדרושים לצעדיכם הראשונים בעולם זה, ולהרחבת והעשרת הידע הקיים.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

סדנת תכשיטנות ביחידה ללימודי החוץ שלנו מאפשארת לכם לעסוק בעיצוב של תכשיטים, הן בתור תחביב והן בתור מקצוע. במסגרתה תרכשו מיומנויות בעיצוב, תכנון וייצור אביזרים פיסוליים ותכשיטים, וכן בעימוד חומרים ומתכות תוך שימוש בגישות וטכניקות עיצוב שונות. יש לציין כי בעידן הנוכחי מתחולל שינוי בתפיסות המוקבלות של תכשיטים, שהיו בעבר מכוונות להתקשטות לשיפור המראה החיצוני, וכן כדי לשדר היבטים של יוקרה ומעמד חברתי. ואולם, בימינו מדובר בתחום הרבה יותר פתוח ופלורליסטי כאשר התכשיטים מקיימים יחסי גומלין עם מגוון רחב של תחומי עיצוב אחרים ואמנויות פלסטיות. קורס תכשיטנות במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה נוגע בתפיסות המקובלות והמסורתיות אך מקנה לכם את התפיסות המודרניות יותר של עולם זה, וכן את הכלים ליישמן באופן מעשי עם הרבה התנסות אישית במהלך הקורס.

 

כמה מילים על הקורס

 

כאמור, קורס תכשיטנות נוגע ומקדם את האפשרות לעצב, לתכנן וליצור תכשיטים ואביזרים פיסוליים ברמה אופטימאלית ומקצועית של שליטה בסגנונות, בחומרים ובטכניקות. הקורס מקנה לכם כלים וידע חיוניים אשר יאפשרו לכם להפעיל סדנת תכשיטים משלכם, או להשתלב בתעשיית התכשיטים בישראל ובחו"ל. עם סיום הקורס כבר תוכלו לעצב, לתכנן ולייצר קולקציות משלכם של תכשיטי זהב ומתכות נוספים, תוך כדי שילוב של חומרים אחרים ושיבוץ אבנים. בתוך כך, תהיה לכם היכרות ויכולת להעריך את אבני החן והמתכות לסוגיהן אשר משמשות בתעשיית התכשיטים.

סדנת תכשיטנות זו מתחלקת לשנתיים. השנה הראשונה עוסקת בטכניקות ומיומנויות יסודיות ומתקדמות, ואילו השנייה עוסקת במודלים בשעווה, גמולוגיה, מטלורגיה ועוד. בשנים אלו יועברו מגוון רחב של שיעורים בנושאים שונים. כך לדוגמא, בשנה הראשונה יילמדו הלחמות, פיצור, ניסור, גימור, שילוב של מתכות, ניטים, הלחמות מורכבות, חיבורים קרים ותכשיטים ממבנים תלת מימדיים. בנוסף, יילמדו בניית צינורות, שילוב מתכות, הטבעת מתכות, צביעת מתכות, עבודה בקוביית שקעים, צריבה וטקסטורות. עוד יילמדו יסודות העיצוב כגון מודולאריות, תחושתיות, חומרי, צורני וניגודי, וכן יילמדו שילוב של טכניקות ריקוע, זפת ודאיפורמינג, תכשיטנות קלאסית של פריסות ושיבוצים, ומבנים תלת מימדיים מורכבים.

 

המעוניינים בפרטים נוספים אודות קורס תכשיטנות, מחיר הרשמה ושכר הלימוד, מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.