סיון לוין, בוגרת 2015 של המחלקה לעיצוב אופנה, זכתה בפרס יוקרתי בתחרות השנתית של קרן Arts of Fashion בסן פרנסיסקו.

סיון לוין
17/11/15

הפרס - התמחות בבית האפנה Anne Valerie Hash בפריז - הוענק לסיון באירוע גאלה רב משתתפים בבניין ה Bentley Reserve בסן פרנסיסקו. האירוע כלל תצוגת אופנה מושקעת בה הוצגו דגמים של 50 המועמדים הסופיים שעלו לגמר, וטקס הכרזת הזוכים.

 

סיון עלתה לגמר, מתוך מאות מועמדים מכל רחבי העולם אשר הגישו דגמים לתחרות השנה, אחרי סדרת מיונים מפרכת בה הציגה דפי השראה, סקיצות, איורי אופנה, איורים טכניים ועוד.

 

שני הדגמים שנבחרו לתחרות הוצגו לראשונה בקיץ האחרון בתצוגת האופנה השנתית של בוגרי המחלקה, כחלק מקולקציית הבוגרים של סיון -  point OFF you.

 

דגמי הקולקציה, אשר הוקדשה לזכר חברתה אשר נהרגה בתאונה בסאלאר דה- איוני בבוליביה, עוצבו בהשראת תעתועי הפרספקטיבה, הנוצרים מהסנוור הלבן והאינסופיות המישורית של מדבר המלח הגדול בעולם.

 

רן שבני, ראש המחלקה לעיצוב אופנה:

" חשיפת סטודנטים לתחרויות בינלאומיות חשובה לא פחות מהלימודים עצמם. ישנם קריטריונים מאוד ברורים ונוקשים להגשת המועמדות ואופן הגשת הדגמים,לבחינה של שופטי התחרות.

סיון עבדה על קולקציית הגמר שלה בליווי צמוד של המנחה האישי שלה שאול אהרוני, מרצה בכיר במחלקה, שפתח וכיון אותה לערוצים חדשים ובחר איתה את יחד שתי מערכות הלבוש אשר הגישה לתחרות.  אנו נמשיך לחשוף סטודנטים לתחרויות בח"ל על מנת שירחיבו אופקים ויקשרו קשרים עם סטודנטים ממדינות אחרות. זכייה היא בונוס ולא העיקר. ברכות חמות לסיון על הזכייה".

 

.

קרן Arts of Fashion, היא קרן ציבורית ללא מטרות רווח, אשר בסיסה בסן-פרנסיסקו, קליפורניה.

פעילותה מוקדשת לחילופי תרבות בינלאומיים וטיפוח היצירה, על ידי קיום מגוון רחב של אירועים חינוכיים במטרה לעודד חשיבה ביקורתית בקרב אמנים, מעצבים, חוקרים וסטודנטים. 

זהו הארגון האמריקאי הראשון אשר מפגיש מעצבי אופנה צעירים מכל רחבי העולם לשתף ולחגוג יצירתיות באופנה.

 

נותני הפרסים:

Maison Lesage, Manish Arora, Maison Lemarie, Anne Valerie Hash.

שופטים:

Stephanie Coudert- מעצבת הוט קוטור מפריז

Jacques Pantazes- מומחה אופנה מסן-פרנסיסקו

Jonathan Cheung- סמנכ"ל בכיר מעצב אופנה בלוי & שטראוס

 

Nathalie Doucet - מנהלת הקרן