קורסים לצילום

קורסים לצילום במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה

 

המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה מציע מגוון קורסים לצילום במסגרות שונות, החל בקורסים דו שנתיים ועד ללימודים מלאים לתואר בני 4 שנים. הלימודים מועברים על ידי אנשים מקצוע בעלי ניסיון רב אשר זכו להערכה על פועלם, וזאת במסגרות אינטימיות המאפשרות להעניק לכל תלמיד יחס אישי ולתמוך בתהליך היצירתי שלו.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

קורס צילום דו שנתי

 

עבור אנשים המעוניינים ללמוד, להרחיב ולשפר את יכולותיהם במדיות שונות של הצילום, אנו מציעים קורס צילום דו שנתי של יומיים בשבוע, הנפרש על פני 560 שעות אקדמיות. מדובר בקורס מרתק, סודי ומקיף המלמד מושגים בצילום ומקנה מיומנויות בקשת רחבה של נושאים, שמאפשר לתלמידים לבנות ולרכוש כלים והרגלי עבודה עבור התבוננות וחשיבה צילומית. הקורס בונה את המודעות למרכיבי השפה הויזואלית לסוגיהם, ומקנה ידע בטכנולוגיות מתקדמות של עולם הצילום העכשווי. בתוך כך התלמידים מכירים דרכי התמה של טכניקות, מדיות וחומרים לרעיונות, מפיקים כתבות דוקומנטריות מצולמות, מצלמים אופנה ופורטרטים, מצלמים סדרות בנושאים חברתיים ואקטואליים, מתפעלים תוכנות מחשב רלוונטיות, מצלמים בעלי חיים בטבע, ועוד – בדרך לגיבוש פורטפוליו אישי.

 

קורסי צילום במסגרת לימודי תואר ראשון

 

המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה מציעה גם מגוון קורסים לצילום המהווים חלק מלימודי תואר ראשון B.Ed.F.A בצילום ומדיה. מדובר בלימודים הנפרשים על פני ארבע שנים, כאשר השנתיים הראשונות פותחות בפני הסטודנטים את כל עולם הידע ומיומנויות הבסיס, כמו תפיסה וראייה צילומית, יכולות טכניות, שליטה במדיות הנלמדות ותשתיות תיאורטית בשדה התרבותי. לאחר מכן, בשנים הבאות ניתן לבחור מבין שורה ארוכה ש לקורסים לצילום לפי בחירה, על מנת שכל סטודנט יוכל להתקדם ולהתמקצע בתחום המעניין אותו, ולממש את כישוריו הייחודיים. 

 

בין היתר, בלימודים אלו מוקנה ידע מעמיקה בהיסטוריה, בפילוסופיה ובתיאוריה של המדיה הויזואלית והצילום, לרבות ביקורת טקסטים, אסתטיקה, תקשורת המונים, תולדות הקולנוע, העיצוב והאומנות. כמו כן, מושם דגש רב על הפן היישומי של הלימודי, על מנת לבנות ולחזק את השליטה והמיומנויות בכלי הצילום והמדיות. מערך הכלים הזה תורם לעשייה בתחומים רבים של הצילום, החל בביטוי האישי ועד לאופנה, מגזינים, פרסום, קולנוע, מחשב, תרבות, פוליטיקה, דוקומנטרי ווירטואלי.

 

למידע נוסף על קורס צילום במסגרות השונות שלנו, ולביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.