לימודי תואר ראשון באמנויות הצילום והמסך

לימודי צילום במרכז האקדמי ויצו חיפה

 

מתעניינים בלימודי צילום? רוצים להצטרף לאחת ממחלקות לימודי הצילום המובילות בישראל? זה הזמן לדעת הכול על המחלקה לאמנויות הצילום והמסך של המרכז האקדמי ויצו חיפה.

 

המרכז האקדמי ויצו חיפה, נחשב לאחד ממוסדות הלימוד המובילים ביותר בישראל בכל הנוגע ללימודי תואר ראשון במקצועות העיצוב, כאשר בין יתר מחלקות הלימוד במרכז תוכלו למצוא את המחלקה לאמנויות הצילום והמסך המאפשרת לכם ליהנות ממסלול לימודי צילום לתואר ראשון. מסלול לימודים זה מאפשר לבוגריו (בתום 4 שנות לימוד) ליהנות מתואר ראשון B.Ed.F.A בצילום ומדיה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

תואר ראשון בצילום במסגרת לימודי המחלקה לאמנויות הצילום והמסך של המרכז האקדמי ויצו חיפה, מאפשר לסטודנטים להיחשף לכל המיומנוית הנדרשות לצרכי עיסוק מקצועי ואמנותי בענף הצילום. תכנית הלימודים המוצעת לכם במסגרת לימודי צילום תואר ראשון במחלקה לאמנויות הצילום והמסך כוללת בתוכה גם את התחום העיוני והמחקרי, גם את התחום היישומי וגם את תחום החינוך, במסגרתו הסטודנטים רוכשים הכשרה לצרכי עיסוק עתידי בתחום ההוראה לצילום.

 

תואר בצילום יקנה לכם את המיומנויות המקצועיות הנדרשות בכל כלי המדיה והצילום, וזאת לצרכי עיסוק עתידי כצלמים בענפי תעשייה שונים, לרבות, קולנוע, אינטרנט, אופנה, פרסום וכדומה. כמו כן, במסגרת לימודי צילום לתואר ראשון במרכז האקדמי ויצו חיפה, מושם דגש מקצועי על יכולת הביטוי האישי של הסטודנט, כל זאת תוך חשיפה לאמצעים טכנולוגים מתקדמים בענף הצילום לצד היכרות עם טכניקות צילום מסורתיות.

 

מכינה ללימודי צילום במרכז האקדמי ויצו חיפה

 

במידה וגם אתם מתעניינים בלימודי צילום לתואר ראשון, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להצטרף למכינה ללימודי עיצוב המתקיימת במרכז האקדמי ויצו חיפה. במסגרת המכינה, תוכלו להיחשף למושגי יסוד בענף הצילום וליצור לעצמכם תיק עבודות אישי וייחודי, אשר ישרת אתכם לתהליכי המיון המתקיימים במוסדות הלימוד השונים לתואר ראשון בצילום בכל רחבי הארץ.

 

קורסי צילום מקצועיים במרכז האקדמי ויצו חיפה

 

לצד מסלולי הלימוד לתואר ראשון בצילום, המחלקה לאמנויות הצילום והמסך במרכז האקדמי ויצו חיפה, מקיימת מספר קורסים מקצועיים בתחום הצילום. קורסים אלו מתקיימים במסגרת מסלול לימודים דו-שנתי שבסיומם הסטודנטים נהנים מדיפלומה בוגר מטעם היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי ויצו חיפה.

 

לפרטים נוספים על מסלול הלימודים לתואר ראשון בצילום, המכינה ללימודי עיצוב או לימודי צילום במסגרת קורס מקצועי דו-שנתי במרכז האקדמי ויצו חיפה, אנו מזמינים גם אתכם ליצור קשר ישיר עם מרכז הייעוץ והרישום של המרכז האקדמי.

 

ליצירת קשר חייגו עכשיו: 1-800-770-990