צילום לימוד

המחלקה לצילום של המרכז האקדמי ויצו חיפה

 

צילום מהווה כיום מדיום מרכזי ובולט בחיינו, וככזה, הוא מהווה את אחד מתחומי הלימוד המסקרנים והיצירתיים ביותר. במחלקה לצילום של המרכז האקדמי ויצו חיפה, תוכלו למצוא מסלול לימודים מורחב שמטרתו להקנות לסטודנטים את ארגז הכלים המקצועי ביותר בענף הצילום המודרני והמסורתי כאחד, בו הסטודנטים יוכלו להתנסות בלימודי צילום אומנותי ולימודי צילום וידאו פרקטי.

ליצירת קשר לחצו כאן

 

לימודי צילום במחלקה משלבים בתוכם נושאי לימוד עיוניים לצד נושאי לימוד יישומיים, כאשר סגל המחלקה מורכב ממרצים ואנשי מקצוע מובילים בתחום, שעבודותיהם ויצירותיהם מככבים באופן תדיר בכל אמצעי התקשורת השונים, בגלריות ומוזיאונים בארץ ומסביב לעולם.

 

בחלק העיוני של מסלול לימודים לצילום במרכז האקדמי ויצו חיפה, מושם דגש מקצועי על העמקת הידע בתולדות הצילום, תולדות האמנות, הקולנוע, והעיצוב, וזאת במטרה לפתח בקרב הסטודנטים את היכולות האינטלקטואליות, אסתטיות ואתיות בכל הנוגע לענף הצילום.

 

בחלק המעשי של מסלול הלימודים, הסטודנטים רוכשים את מיומנויות הצילום העתידות לשרת אותם בתחומי התעשייה השונים, לרבות, קולנוע, מחשב, פרסום, אופנה, צילום אומנותי, צילום דוקומנטרי וכדומה. במסגרת נושאי הלימוד בתחום היישומי, הסטודנטים במחלקה לצילום של המרכז האקדמי ויצו חיפה, לומדים להכיר את כל האמצעים הטכנולוגיים הנלווים לענף הצילום, לרבות, צילום כימי, דיגיטלי וממוחשב. מסלול צילום לימוד במחלקה לצילום, נמשך ארבע שנים, כאשר בשנתיים הראשונות הסטודנטים רוכשים מיומנויות בסיס כגון: ראייה ותפיסה צילומית/קולנועית ופיתוח יכולות טכניות לשליטה מוחלטת במצלמה. בשנת הלימודים השלישית והרביעית, מוצעים לסטודנטים קורסי בחירה שונים המהווים חלק מתכנית הלימודים. קורסים אלו נועדו לאפשר לכל סטודנט/ית לפתח את יכולותיו וכישוריו הייחודים באחד מתחומי ההתמחות הרלוונטיים לגביו בתוך מרחב המדיה של ענף הצילום החולש על תחומי הצילום העיקריים כגון: צילום תיעודי, צילום אומנותי, צילום אופנה, צילום מסחרי, צילום וידאו ועוד.

 

הלימודים במחלקה לצילום של המרכז האקדמי ויצו חיפה, מיועדים ומותאמים לכל אחד ואחת מביניכם המגלה עניין וסקרנות לצד האוחז במצלמה ולמעשה מתעד את המתרחש לנגד עיניו.

 

לפרטים נוספים אודות מסלול הלימודים במחלקה לצילום אתם מוזמנים ליצור קשר טלפונים עם צוות יועצות הלימודים במרכז הייעוץ והרישום של המרכז האקדמי ויצו חיפה.

חייגו:  1-800-770-990