תואר בכלכלה וניהול

ללמוד ניהול עסקים וכלכלה לתואר ראשון

 

המרכז האקדמי ויצו חיפה מזמין אתם להירשם אל לימודי תואר ראשון בניהול וכלכלה, המעניקים לכם גם תעודת הוראה. מדובר באחד מתחומי הלימוד האקדמיים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות, החושפים את הבוגרים את הדלת לעולם העסקים של ישראל, ומסייעים בהשתלבותם בקשת רחבה של תפקידים בתחומי הכלכלה, הניהול, משאבי האנוש והשיווק. הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון עסקים, חברות וארגונים מכל מגזרי המשק, וזאת בנוסף לתפקידים אחרים ופעילות עצמאית בתחומי שוק ההון והכלכלה, הוראת הניהול העסקי ועוד.

תואר ראשון במסגרת בית הספר לניהול

 

בית הספר לניהול של ויצו חיפה מציע תוכנית מעמיקה, מקיפה ויסודי עבור לימודי ניהול עסקים וכלכלה, המזכה בתואר ראשון (B.Ed) בהוראת הניהול העסקי. הסגל האקדמי של בית הספר מורכב ממיטב המרצים בתחומם, המביאים לא רק ניסיון עשיר בהוראה אלא גם ניסיון רב מהשטח בעולם הניהול והכלכלה. כיום בית הספר מתמקד בתחומי שוק ההון, השיווק, ההתנהגות הארגונית והתכנון הפיננסי, מה שמאפשר לבוגרים לבנות את עתידם המקצועי בהתאם לתחומים המעניינים אותם ומדברים אליהם, עם השתלבות בתעשייה ואף בעולם החינוך.  

לימודי תואר בניהול וכלכלה במסגרת זו מאפשרת לרוב לסיים את הלימודים בתוך שבעה סמסטרים, עם תוכנית ייחודית שבה ניתן להתקדם בקצב האישי המתאים לכם, אך בתקופה שלא תעלה על ארבע שנים. כאמור, מדובר בתוכנית מוקפדת ומעמיקה אשר תוכננה על ידי סגל מיומן, המכיר היטב את התנאים הנוכחיים בשוק ואת הדרישות העדכניות ביותר.

 

מה לומדים בתואר?

 

קצרה היריעה מלתאר את כל המקצועות הנלמדים במהלך תואר ראשון כלכלה וניהול עסקים, ביניהם יסודות הניהול העסקי, התנהגות ארגונית, תקשורת בינאישית, מבוא לשיווק, יישומי מחשב, התנהגות צרכנים ועוד הרשימה ארוכה.

 

באופן כללי, שנת הלימודים הראשונה עוסקת במבואות הניהול העסקי כגון חשבונאות ומימון, התנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, פסיכולוגיה, סטטיסטיקה, שיטות מחקר, מתמטיקה, מבוא למיקרו כלכלה וכדומה. בשנה השנייה ממשיכים לימודי הליבה של ניהול וכלכלה אולם מצטרפים אליהם קורסים נרחבים ומתקדמים יותר כגון מימון ושוק ההון בישראל ובחו"ל, חשבונאות פיננסית וניהולית, ניהול משא ומתן, התנהגות צרכנית וכדומה. בד בבד, בשנה זו מתחילים הסטודנטים בהתנסות המעשית בבתי הספר לצורך קבלת תעודת ההוראה.

 

השנה השלישית של תואר בכלכלה וניהול כבר מתמקדת בהתמחות בתחום מתקדמים של הניהול העסקי, למשל יזמות וניתוח דוחות כספיים, בעוד הסטודנטים ממשיכים בהתנסותם בעולם החינוך. בהמשך, השנה הרביעית מוקדשת רובה ככולה לסטאז' והדגש מושם על הנחיה אישית ומרוכזת ביום לימודים אחד, במטרה שהסטודנט יוכל להשתלב בהתאם לבחירתו במסלול הקריירה המעניין אותו.

 

לפרטים נוספים על תואר ראשון בניהול וכלכלה במרכז האקדמי ויצו חיפה, ולביצוע הרשמה, פנו אלינו בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.