לימודי ניהול ושיווק תואר ראשון

במרכז האקדמי ויצו חיפה מוצע מגוון רחב של תוכניות לימוד לתואר ראשון. אחת הבולטות והמבוקשות שבהן היא לימודי ניהול ושיווק תואר ראשון הנפרשים על פני 7 סמסטרים (לרוב) ועל פני 4 שנים לכל היותר. התוכנית שנערכת במסגרת בית הספר לניהול פורשת בפניכם את רזי עולמות הניהול והשיווק על היבטיהם המגוונים, החל מהיסודות הבסיסיים ועד לתכנים המתקדמים. לצד התעודה בניהול ותעודת הוראה, הבוגרים יוצאים עם הכלים החיוניים והדרושים להשתלבות מוצלחת בקשת רחבה של עסקים, חברות וארגונים מכל המגזרים.

תכנים מתקדמים ועדכניים בניהול ושיווק

 

תוכנית הלימודים שלנו שנבנתה על ידי סגל מיומן ולאור היכרות מעמיקה עם דרישות השוק העדכניות, מתחילה כאמור במבואות וביסודות הניהול והשיווק ומפתחת אותם לקורסים מתקדמים ייחודיים ויישומיים. כך לדוגמא, אחד הקורסים המרתקים והמתקדמים בתחום השיווק עוסק בתקשורת שיווקית ומיועד להקנות לכם הבנה וידע תיאורטיים לצד יכולות לניתוח וליישום מעשי של תקשורת השיווק האינטגרטיבית. בין היתר, הקורס יעסוק בתחומי יחסי הציבור, קידום מכירות, פרסום, תכנון קמפיין פרסומי ויחסי ציבור למוצרים וארגונים, שיווק ישיר, צינורות מפה לאוזן ועוד. בקורס זה גם יכולים הסטודנטים לתכנן ולהציג בפני המרצה וחבריהם קמפיין יחסי ציבור וקמפיין פרסומי פרי תכנונם ויצירתם.

 

עוד קורס חשוב ומעשיר הקשור באופן ישיר לעולם הניהול, עוסק בניהול משא ומתן על שלביו ורבדיו השונים. בין היתר, קורס זה עוסק ביסודות הניהול של מו"מ במצבים שונים של תקשורת ארגונית ותקשורת בינאישית. קורס זה מתנהל במקביל בשני מישורים: העיוני והמעשי. הפן העיוני של הקורס מתייחס לגישות תיאורטיות בניהול מו"מ, מאפיינים אישיים של הצדדים המעורבים בו, וגורמים להצלחה ולכישלון. הפן המעשי מתמקד בקניית מיומנויות וכלים לניהול מו"מ לשלביו השונים, לרבות התכוננות מקצועית, פרקטיקות לניהול אפקטיבי של משא ומתן, ועד למו"מ בין תרבותי.

 

מעבר לכך, לימודי תואר ראשון בניהול ושיווק במרכז האקדמי ויצו חיפה נוגעים בעוד מגוון רחב של תחומים, ביניהם תקשורת בין אישית, יסודות המימון, יישומי מחשב, סטטיסטיקה, מערכות מידע, התנהגות צרכנים, ועוד הרשימה ארוכה.

 

לפרטים נוספים על לימודי ניהול ושיווק לתואר ראשון ושיווק במרכז האקדמי ויצו חיפה, ולביצוע הרשמה, פנו אלינו בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.