לימודי רישום וציור

כל הסיבות להירשם ללימודי רישום וציור במרכז האקדמי ויצ"ו

 

לימודי רישום וציור במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה מעניקים לכם קשת רחבה של יתרונות. אנו מזמינים אתכם להירשם אל קורס מרתק, חווייתי ומעשיר אשר יקנה לכם מגוון מושגים, טכניקות ומיומנויות, כך שתוכלו לפתח את השפה הייחודית והאישית שלכם.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

למה להירשם ללימודים?

 

ראשית, חשוב להדגיש כי לימודי ציור ורישום במרכז האקדמי שלנו אינם "עוד" קורס ברישום וציור הנערך בצפון. מדובר בתוכנית לימוד המתבצעת בסטודיו אומן ונפרשת על פני 100 שעות אקדמיות. התוכנית בנויה בהתאם לאיכויות הנובעות ממוסד אקדמי מוכר ומוערך השומר על רמה מקצועית גבוהה ביותר, דבר הניכר הן בתכנים הנלמדים, הן ביחס של האומן אל התלמידים, הן בחומרים והן בהתנסויות והפרויקטים. 

 

שנית, לימודי רישום וציור אצלנו הם הרבה יותר מהתנסות בסיסית המיועדת ללמד ולשפר כמה מיומנויות. כאן מדובר בתוכנית מקיפה אשר בראש ובראשונה מלמדת אתכם את תבניות הלשון ואוצר המילים של הרישום והציור, ולוקחת אתכם צעד אחד צעד בהדרגה לעבר פיתוח סגנון ושפה מיוחדים משלכם. כך תוכלו לצייר כבר מהתחלה ברמת הבנה מעמיקה, אשר נרכשה באופן סדור ומובנה עם המיומנויות והטכניקות הנדרשות, דבר המשפיע באופן משמעותי על מגוון הציורים והרישומים שתוכלו לבצע על גבי משטחים ועם חומרים שונים, ומכאן על איכות החוויה.

 

מעבר לכך, בסטודיו תלמדו גם טכניקות מורכבות המאפשרות לכם לבנות ולפתח סדרות, כלומר להכין יותר מרישום או ציור בודד, ולעשות זאת עם צבעי הדפס, גואש, שמן ואקריליק. גם הפורמטים שבהם תציירו הינם מגוונים, לרבות פורמטים גדולים, ועל גבי מצעים שונים המאפשרים ליישם טכניקות מורכבות. כאמור, הלימודים פותחים בפניכם עולם עשיר ומרתק הנפרש על פני קשת רחבה של נושאים, החל ברישום מבנה ורישום פיגורטיבי, דרך רישום תנועה ורישום חופשי, ועד לקומפוזיציות, פרופורציות, דיוק ועירום.

 

כל זאת ועוד בסביבת לימודים חווייתית, תומכת ונעימה ובחברת אנשים בעלי תחומי עניין דומים לשלכם, וברמה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש עבור לימודי ציור ורישום. אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים אודות לימודי רישום וציור הנכם מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.