לימודי אדריכלות בצפון

המקום הנכון עבור לימודי אדריכלות בצפון

 

אם אתם מחפשים מקום עבור לימודי אדריכלות בצפון תמצאו את מבוקשם במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה, המציע תוכנית לימודים יסודית, מעמיקה, עדכנית וחדשנית עם מיטב המרצים בתחום.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

יש מספר יתרונות מהותיים בבחירה בנו עבור לימודי אדריכלות בצפון. הראשון הוא כאמור תוכנית לימודים מרתקת בה קיים שילוב בין הרעיוני ומקצועי עם מגוון רחב של מקצועות טכנולוגיים ומקצועות עיצוב, וכמובן התנסות בעבודה בחומרים הנלמדים. השני הוא כאמור צוות מרצים הנמנה על השורה הראשונה, המביא עימו ניסיון וידע שלא יסולא בפז ומסייע לכל תלמיד למצות את הפוטנציאל האישי ואת המיטב מתוכנית הלימוד. המרצים מעבירים תכנים ייחודיים, חדשניים ומתקדמים העונים למגמות ולצרכים בעולם האדריכלות נכון להיום.

 

מעבר לכך, בהיותנו מרכז אקדמי גדול, מוכר ומוערך הפועל מזה שנים רבות, אנו מקיימים שיתופי פעולה עם מחלקות נוספות, עם גורמים בקהילה ועם חברות. כל אלו מצטרפים אל המוניטין המצוין שלנו ולכן הבוגרים נהנים ממאה אחוז סיכוי להשתלב במקצועם במקומות תעסוקה שונים. בנוסף, מכיוון שלימודי הארכיטקטורה שלנו משולבים עם תואר בחינוך, הבוגרים נהנים מתעודת הוראה כאופציה תעסוקתית שמשפרת את תנאי ההעסקה והשכר. ולא פחות חשוב, הלימודים במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה נערכים בקבוצות קטנות המאפשרות לכל מרצה להכיר היטב את הסטודנטים, והיחס במוסד כולו הוא של דלתות פתוחות והיכרות אישית עם כל סטודנט. 

 

כמה מילים על לימודי אדריכלות במכללה

 

לימודי הארכיטקטורה שאנו מציעים מורכבים ממספר נדבכים. כך למשל, קיים דגש על מקצועות העיצוב והתכנון המשלבים בין ידע מצטבר חקירה והתנסות קבוצתית ואישית בפרויקטי עיצוב ותכנון – עיצוב פנים, עיצוב מוצר, עיצוב סביבה אורבאנית וכדומה. בתוך כך, הסטודנטים רוכשים רקע ותיאורה במגוון תחומים כגון מקצועות יסוד בתקשורת ויזואלית וארכיטקטונית, ביקרות ותיאוריה, תולדות הארכיטקטורה, תחיקה ואתיקה, עיצוב עירוני, שימור ותיעוד ועוד. בד בבד מושם הדגש על מקצועות טכנולוגיים והבנת חשיבות ההיבטים הטכנולוגיים של התכנון, תוך פיתוח מיומנויות ורכישת ידע ושילובם בתהליך התכנון והעיצוב.

 

למידע נוסף על לימודי אדריכלות בצפון פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים

04-8562555 או 1800-770-990.