קורס רישום וציור

קורס ציור ורישום בסטודיו אומן

 

מעוניינים ללמוד ולקדם יכולות וטכניקות בישום וציור? רוצים להתנסות בחוויה מלאה של אומן המצייר בסטודיו? אם כן, הנכם מוזמנים להירשם אל קורס ציור ורישום מטעם תוכניות לימודי החוץ של המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. מדובר בלימודי סטודיו רישום וציור אשר נפרשים על פני 100 שעות מרתקות, יצירתיות, מלמדות ומעשירות, אשר פתוחות בפני כל איש ואישה ומאפשרות לכל אחד להתקדם לפי הקצב האישי שלו.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

אם אתם מתעניינים ברישום וציור חשוב שתבינו שמדובר קודם כל בשפה העומדת בפני עצמה, אשר כדי להתחיל ולשלוט בה יש להכיר את תבניות הלשון, לרכוש אוצר מילים, וכן מיומנויות המאפשרות לייצר את השפה, הסגנון והאמירה האישיים שלכם. בדיוק למען מטרה זו נערך קורס רישום וציור שלנו המאפשר לכם להכיר מושגים ולרכוש מיומנויות בציור ורישום, מקנה לכם הרגלי עבודה נכונים, וכן כלים לחשיבה ולהתבוננות עיצובית. כל אלו יאפשרו לכם, בתור התחלה, להעמיק את החוויה היצירתית ואת החשיבה הרישומית שלכם, וזאת תוך כדי לימוד ועבודה בסטודיו אמן.

 

קשת רחבה של נושאי לימוד

 

כאמור, קורס רישום נפרש על פני 100 שעות אקדמיות ויש בו מגוון עשיר במיוחד של נושאים ותכנים. בין היתר, במהלך הקורס תלמדו להתאים אל רעיון ראשוני חומרים וטכניקות, לצייר ולרשום בכל הרמות – החל בעקרונות לציור ורישום פיגורטיביים ועד לפיתוח של סגנון ושפה אישית וייחודית משלכם. בנוסף, תלמדו טכניקות יותר מורכבות המגיעות מעולם התחריט ובעזרתן תוכלו לפתח ולבנות סדרות סביב טכניקות או נושאים מסוים, להבדיל מציורים ורישומים בודדים, וזאת עם צבעי אקריליק, שמן, צבעי הדפס וגואש. 

יתרה מכך, במהלך הסדנא תלמדו לצייר ולרשום גם בפורמטים גדולים ועל גבי מגוון מצעים, תוך שימוש בחומרים שונים שיאפשרו לכם ליישם טכניקות מורכבות.

 

על מנת לסבר את האוזן, במהלך הלימודים סטודיו תלמדו על רישום מבנה, סוגי מצעים, יסודות לרישום פיגורטיבי, בניית מרקמים ונפחים, יחסי קו – כתם, אור וצל, קומפוזיציה, פרופורציה, עירום, דיוקן ודומם. בנוסף, הלימודים יעסקו ברישום חופשי, רישום תנועה, הבעה, איפוק, נטורליזם, מופשט ועוד. את השיעורים ילווה התבוננויות על יצירות של אומנים והבנה של תהליכי היצירה שלהם, כמו גם ספרות מקצועית מגוונת. כמו כן, את השיעורים בסטודיו ילוו תרגילים שהתלמידים מבצעים בבית, רישום מודל עירום ורישום חוץ, סיור מקצועי, מרתון רישום ועוד.

 

המעוניינים בפרטים נוספים אודות קורס רישום וציור מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.