קורס ציור

בחירה נכונה של קורס ציור בצפון

 

אם אתם מחפשים קורס ציור ואיור בצפון, בוודאי כבר התחלתם להיתקל במודעות שונות. אכן, שיטוט ברשת האינטרנט יביא אתכם אל מגוון אנשים וגופים המציעים קורסים בציור, ברישום ובאיור, ויש לבצע את הבחירה בצורה נכונה שמתאימה לכם. בשורות הבאות נבחן איך לבחור קורס איור וציור ומה כדאי לברר מבעוד מועד.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

  • מה אתם כבר יודעים – אחת השאלות החשובות היא האם אתם כבר בעלי רקע מוקדם בציור ואיור, האם אתם מציירים כבר כמה שנים ובאיזו רמה, או שכל מה שעשיתם עד עכשיו הוא לחלום? גם אם אין לכם רקע זו לא בעיה, שכן לא חסרים קורסים המתאימים למתחילים. יחד עם זאת, אם כבר יש לכם רקע מסוים והבנה, חשוב שתעברו על התוכנית שמציעים לכם בקורס ותבינו האם התכנים מתאימים לרמתכם. 

 

  • מה אתם רוצים – שאלה נוספת היא לאן אתם מכוונים? האם אתם רק רוצים להניח דף על נייר עם הבנה מאוד בסיסית, האם אתם רוצים להרחיב ולהעשיר את הידיעות הקיימות, האם אתם רוצים קורס רציני ואיכותי שלוקח אתכם בהדרגה ומציג את השפה והטכניקות של עולם הציור, האיור והרישום? הגדירו לעצמכם את המטרות והרצונות והשוו אותם אל תוכנית הלימודים בקורס.

 

  • איפה אתם רוצים ללמוד – יש קורסים שנערכים בבתים פרטיים, יש במתנ"סים, במועדונים קהילתיים וכן הלאה. שימו לב, ככל שסביבת העבודה יותר רצינית ומקצועית כך גם החוויה יותר עמוקה, למשל לימודים בסטודיו אומן נותנים את התחושה והחוויה של אומן שמצייר בסטודיו שלו. מעבר לכך, זכרו שעל מנת לצלול אל העולם המופלא הזה יש צורך להתחייב בפני עצמכם ללמידה והתמדה. ואולם, אם המרחק אל מקום הלימוד הוא גדול מאוד, ייתכן שהנסיעה הארוכה תחבל במוטיבציה. אז בחרו מקום בצפון שאינו מצריך אתכם לנסיעה של יותר משעה עד שעה וחצי ברכב, אפילו אם מדובר רק ביום אחד של לימודים בשבוע.

 

  • מי המורה בקורס – חשוב להבין שקורסים בציור ואיור אינם מחייבים את המורה להוציא איזו דיפלומה או רישיון מיוחד. נהפוך הוא – מדובר בתחום חופשי לחלוטין שבו כל אדם שמרגיש שיש לו מה לתת יכול לעשות זאת. ואולם, ברור שיש הבדל מי אומן מוכר, מוערך ומנוסה שמלמד אתכם בסטודיו שלו לבין מי שמצייר כתחביב כמה שנים. אז בררו לגבי המורה ובחרו בהתאם.

 

לפרטים נוספים אודות קורס ציור הינכם מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.