קורס תפירה ועיצוב אופנה

קורס עיצוב אופנה ותפירה במרכז האקדמי ויצ"ו

 

אם אתם מעוניינים לעשות את צעדיכם הראשונים אל העולם המרתק, היצירתי והמאתר של תעשיית האופנה,  כאשר ברשותכם מצויים הכלים והיכולות העיצוביות והטכנולוגיות המתאימות, אנו מזמינים אתכם להירשם אל קורס עיצוב אופנה ותפירה במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה היספק לכם את הלימודים המקיפים בישראל ללימודי תפירה ועיצוב אופנה. 

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

לימוד עיצוב אופנה ותפירה במרכז האקדמי ויצ"ו הוא בקורס שנקרא אצלנו "אופנה כמקצוע" מעניק לכם את היכולות לעצב אופנה ברמה מרבית ובאופן מקצועי, כך שתוכלו גם אתם להשתלב ולבנות את דרככם בעולם האופנה, בין אם כעצמאים ופרילנסרים ובין אם בתעסוקה בסטודיו ובחברות שונות. בתוך כך, תפתחו יכולות טכנולוגיות ועיצוביות אשר יאפשרו לכם לבטא את הרעיונות הייחודיים שלכם ולממש אותם, ולצעוד בביטחון אל העשייה האופנתית בישראל ובעולם.

 

כמה מילים על הקורס

 

מדובר בקורס סטיילינג אופנה, קורס דו שנתי אשר בסיומו אתם מקבלים תעודה מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, וכן תעודה מטעם היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. במהלך השנתיים תפגשו, תכירו ותתעמקו בקשת רחבה של נושאים עיוניים ומעשיים. בין היתר תלמדו מושגים באופנה, כיצד לפתח שפה ורעיון עיצובי, ציור טכני ואיור אופנה, פיתוח גזרות, בניית קולקציות, טכנולוגיה של תפירה ועוד. בתוך יושם דגש מיוחד על דירוג חופשי, בניית מרקמים, פיתוח חומרים סטיילינג לעולם האופנה ודירוג ידני. כל זאת בדגש נרחב על ההתנסות המעשית והיישומית ועל הכרת עולם האופנה לרבדיו השונים. בין היתר תלמדו לעצב ולצייר אופנה, לבנות גזרות, לבחור בדים וחומרים, ליצור פריטי לבשו בדיגום חופשי, לתפור פריטי לבוש לעצמכם ולאחרים, לדרג גזרות ותדמיות על פי מידה, וכן בגדי ערב ושמלות כלה.

 

כאמור, הקורס נפרש על פני שנתיים, כאשר השנה הראשונה מוקדשת לנושאים מרכזיים כמו יסודות הגזרה, טכנולוגיה בסיסית ומתקדמת, תדמיתנות, דיגום חופשי, ציור ועיצוב אופנה, טכניקות תפירה וכדומה. בשנה השנייה תתמקדו בנושאים מרכזיים כמו עיצוב, תפירה של שמלות ומערכות לבוש, תדמיתנות ודירוג, עיצוב אופנה מתקדם ועוד. בסיום הלימודים תבצעו פרויקטים בנושאים שונים, לרבות פרויקט סיום של בגדי ערב וכלה.

 

למידע נוסף על קורס תפירה ועיצוב אופנה ועל לימודי סטיילינג אופנה ולביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.