קורסים בעיצוב פנים

 

קורסים לעיצוב פנים בצפון

 

המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה מזמין אתכם להירשם אל קורסים לעיצוב פנים המוצעים על ידי היחידה ללימודי המשך. מדובר בקורסים מרתקים המועברים על ידי מרצים מנוסים ובעלי שם, אשר נערכים בכיתות קטנות ומאפשרים מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמידה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

קורס עיצוב פנים הוא חלק ממגוון האפשרויות שאנו מציעים במסגרת התוכניות ללימודי חוץ, אשר מהווה למעשה בית ספר לעיצוב. כאשר אתם נרשמים אל קורסים לעיצוב פנים אלצנו אתם נהנים מכמה יתרונות ייחודיים. ראשית, מאחר שמדובר במסגרת חיצונית היא איננה מחויבת לכללים האקדמיים ולכן תנאי הקבלה נוחים במיוחד – להבדיל מתנאי הקבלה הנדרשים למשל ללימודי ארכיטקטורה אצלנו המשלבים גם עיצוב פנים. בנוסף, אתם לומדים ומשתפים פעולה עם צוות בכיר של מעצבים מקצועיים, המחזיקים בניסיון רב ובידע שצברו לארוך שנים רבות של פעילות בענף. מרצים אלו שהינם מוכרים ומוערכים בתחומם מעודכנים בכל המגמות והחידושים בעולם עיצוב הפנים, ומביאים עימם ידע, עצות, טיפים וכלים שערכם לא יסולא בפז. 

כמו כן, במהלך הלימודים תיפגשו במהלך סיורים מקצועיים, סדנאות אומן והרצאות עם מעצבים ידועים נוספים.

 

מעבר לכך, הלימודים נערכים באווירה נעימה ותומכת בקמפוס סטודנטיאלי. אתם בהחלט מוזמנים לקחת חלק בקשת הרחבה של הפעילויות החברתיות והאקדמיות שאנו מקיימים, וליהנות מכלי ואמצעי תמיכה שונים כגון מכון דפוס דיגיטלי העובד מסביב לשעון. כל זאת במוסד מוערך ומוכר המהווה שם דבר באזור הצפון, מה שמעניק לתעודת הסיום שלכם עוד נופך יוקרתי הפותח דלתות. 

 

בחירה נכונה של מקום ללימודי עיצוב פנים

 

יש לא מעט מקומות שמזמינים אתכם להירשם אל קורסים בעיצוב פנים. לכן, לפני שאתם מבצעים את הבחירה חשוב להתעכב על מספר נקודות שיבטיחו כי תקבלו תמורה הולמת לכספכם, לזמנכם ולהשקעתכם. ראשית, בדקו מיהם המרצים של הקורס, מהו פועלם, האם הם מוכרים בתחומם, האם יש חוות דעת וביקורות עליהם וכן הלאה. מטבע הדברים, ככל שמדובר במרצים יותר ותיקים, מנוסים ובעלי שם – כך ביכולתם לתת לכם יותר כלים ופרספקטיבה רחבה על התחום. בנוסף, שימו לב לתנאי שבהם נערכים הלימודים – האם מדובר בקבוצות קטנות, האם מספקים לכם ציוד איכותי ונדרש, האם יש אפשרות לקבלת יחס אישי, האם האווירה במקום נראית לכם, האם הימים והשעות מתאימים לכם וכן הלאה. כמו כן, חשוב לוודא שמבחינה גיאוגראפית המקום נגיש לכם, בין אם בקרבה מספקת למקום המגורים או למקום העבודה שלכם, שכן יהיה עליכם להתמיד בשיעורים לאורך תקופה לא מבוטלת. 

 

המעוניינים בפרטים נוספים אודות עיצוב פנים, קורס, הרשמה ושכר הלימוד, מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.