עיצוב פנים לימודים תנאי קבלה

עיצוב פנים – לימודים ותנאי קבלה

 

אם אתם מתעניינים בלימודי עיצוב פנים תוכלו להגשים את החלומות במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה, וזאת במסגרת תוכנית לימודי החוץ או במסגרת של לימודים לתואר בארכיטקטורה וחינוך, בהם עיצוב הפנים מהווה חלק אינטגראלי.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כמה מילים על עיצוב פנים במסגרת לימודי החוץ

 

המרכז האקדמי ויצ"ו מקיים מגוון תוכניות ללימודי חוץ, המהוות למעשה בית ספר לעיצוב בקשת רחבה של מקצועות. הייחוד של לימודי עיצוב הפנים במסגרת זו נובע תחילה מהיעדר מחויבות לכללים האקדמיים הרגילים, מה שמאפשר לכל אחד ואחת להתקבל ולהתמקצע בתחום. כמו כן, ייחודם של הלימודים טמון באפשרות להתחבר לאנשים מהתחום באמצעות היכרות עם צוות מקצועי של מעצבים, בעלי ידע וניסיון שנצבר לאורך שנים של פעילות. מדובר באנשים בעלי שם המעודכנים בכל החידושים בתחומם, מציגים תערוכות בישראל ובחו"ל, וזוכים להוקרה ואף לפרסים על עבודתם. בנוסף לכך, בתוכנית לימודי החוץ נפגשים התלמידים עם מעצבים ידועים נוספים המגיעים כאורחים בסדנאות אומן, סיורים מקצועיים או להרצאות. מעבר לכך, הלימודי מתקיימים באווירת קמפוס סטודנטיאלית והמשתתפים בלימודי החוץ מוזמנים להשתתף במגוון פעילויות חברתיות ואקדמיות, וליהנות ממכון דפוס דיגיטלי העובד סביב השעון.

 

תנאי קבלה ללימודי עיצוב פנים במסגרת תואר בארכיטקטורה וחינוך

 

בכל הקשור אל לימודי עיצוב פנים, תנאי קבלה לתואר בארכיטקטורה וחינוך הינם שונים מאוד מאלו של לימודי החוץ. כאן אכן קיימים תנאים אקדמיים מחייבים המשתנים משנה לשנה. למעשה תהליך המיון במסגרת זו מורכב ממספר שלבים ולפי מסלולים שונים. למשל, נכון להיום ניתן להתקבל עם תעודת בגרות בציון 92 ומעלה ו5 יחידות במקצוע רלוונטי, וכן עם תעודה פחות טובה אך ציון פסיכומטרי של לפחות 540 נקודות, ולאחר מכן מבחני התאמה וריאיון אישי הכולל הצגת עבודת בית. על כל פנים, מי שמעוניין לקבל מידע נוסף על תנאי הקבלה ולבדוק את התאמתו ואפשרויות קבלה נוספות, כגון מכינה, מוזמן לפנות אל היועצים האקדמיים שלנו.

 

המעוניינים בפרטים נוספים אודות עיצוב פנים, לימודים, תנאי קבלה ועל שכר הלימוד, מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.