קורס עריכת וידאו פרמייר

קורס עריכת וידאו פרמייר

 

במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה מתקיימת תוכנית לימוד ארבע-שנתית לתואר בתקשורת חזותית. מדובר בתוכנית מרתקת החולשת על פני קשת רחבה מאוד של נושאים, ועוסקת גם בהיבטים טכנולוגיים מתקדמים של עולם העיצוב החזותי והתקשורתי. קורס עריכת וידאו פרמייר מהווה חלק אינטגראלי מהתוכנית ומפגיש אתכם עם אחת מהתוכנות הפופולאריות ביותר כיום לעריכתם של סרטוני וידאו אשר צולמו באמצעים שונים.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

כמה מילים על וידאו פרמייר

 

מאז יצאה לשוק לפני כ- 28 שנים עברה תוכנה זו של חברת אדובי גלגולים רבים, והיא נחשבת כיום לאחת המובילות והפופולאריות בתחומה. זוהי תוכנה אשר הגרסאות השונות שלה מתאימות הן לקהל הרחב אשר מעוניין לערוך קטעי וידאו שצולמו בסמארטפון ובמצלמות ביתיות, והן למקצוענים מתעשיית הקולנוע, מהתקשורת וכדומה. כל מי שצופה במדיה הדיגיטלית, בקולנוע או בטלוויזיה בוודאי כבר נתקל בתוכניות בסרטי תדמית, סרטים דוקומנטריים, תוכניות טלוויזיה ואף סרטים הוליוודיים ברמה המורכבת ביותר, אשר נערכו בעזרת פרמייר. תוכנה זו מציגה יתרונות רבים ובהם קשת רחבה מאוד של אפשרויות עריכה, וניתן לומר שעם הגרסא המקצועית שלה השמיים הם הגבול, ומצד שני היא אינטואיטיבית וידידותית למשתמש כך שבקורס שאינו ארוך ניתן להגיע לשליטה טובה בה. כמובן שעם הניסיון והלימוד לאורך זמן תוך שימוש בתוכנה, מגיעים לשליטה גבוהה עוד יותר.

 

לימודי וידאו בתקשורת חזותית

 

כאמור, קורס עריכת וידאו פמייר מהווה חלק מלימודי תקשורת חזותית אצלנו, לצד נושאים רבים הקשורים לוידאו. כך לדוגמא, בתחילת הלימודים מתקיים קורס מבוא לוידאו שבו נחשפים ליצירות מגוונות בוידאו מתחומים שונים, מנתחים היבטים רעיוניים שלהם ומגלים את ההבדלים שבין הסוגות השונות. כמו כן, בוחנים את ההחלטות האסתטיות של היוצרים ואת האופן שבו הן מעידות על רוח הזמן. קורס נוסף במסגרת הלימודים הינו מבוא לעריכת וידאו, המקנה כלים קונספטואליים לעריכת ושפה אודיו ויזואלית, וכן קורס מערכות עריכת וידאו שבו רוכשים לראשונה מיומנויות בסיסיות בתוכנת פרמייר פרו מפתיחת פרויקט ועד לייצוא של סרט מוגמר. בין היתר הסטודנטים מתנסים בעריכת ז'אנרים שונים, מכירים מושגי יסוד בעריכה ובקולנוע, ורוכשים שליטה מלאה בפונקציות הבסיסיות של התוכנה.

 

המעוניינים בפרטים נוספים על קורס עריכת וידאו פרמייר מוזמנים לעיין באתר או לפנות אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.