קורס תפירה בצפון

קורס תפירה בצפון פתוח לכולם

 

חושבת לעשות קורס תפירה בצפון? מעוניין ללמוד את רזי עיצוב האופנה? חולמים לעצב באופן מקצועי וברמה גבוהה את הבגדים המיוחדים שלכם? אם כן, כדאי שתכירו את הקורסים המוצעים במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה. 

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

לבחור נכון את הקורס

 

יש לא מעט אנשים וגורמים יציעו לכם קורס תפירה בצפון, אך מה שחשוב הוא לבחור בהתאם לצרכים האמיתיים שלכם ובהתאם למטרות. חושב להבין כי ישנם הבדלים גדולים בין הקורסים השונים, החל ברמה המקצועית ובמוניטין של המורה, דרך התעודות שמקבלים בסיום הקורס, וכמובן כל הקשור לתוכנית הלימודים, תנאי הלימודים והחומרים העומדים לרשותכם. כאשר אתם מבצעים קורס תפירה בצפון דרך לימודי החוץ שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטוב ביותר ותזכו ליכולות טכנולוגיות ועיצוביות, המאפשרות לכם לבטא את רעיונותיכם המיוחדים ולהשתלב בעולם האופנה. כל זאת בתוכנית לימודים מושקעת, רלוונטיות ועדכנית לדרישות ולמגמות הקיימות כיום בענף האופנה הישראלי והעולמי.

 

מה לומדים בקורס שלנו?

 

אנו מציעים קורס הנפרש על פני שנתיים ולאחריו המעוניינים יוכלו להמשיך גם לקורסים של שנה שלישית בנושאים שונים. הקורס חולש על קשת רחבה של נושאים חיוניים, מעשירים וחשובים. כך לדוגמא, בשנה א' של הקורס לומדים את יסודות הגזרה כגון גזרות של מכנסיים, חולצות, בגדי גוף, חצאיות וסריגים. כמו כן, לומדים דיגום של פיתוח-תפירה של פריטי לבוש שונים, גזרות יסוד של מכנסיים, חולצות, צווארונים, חצאיות, שרוולים, שמלות וכדומה. עוד לומדים בשנה הראשונה של הקורס ציור ועיצוב אופנה כגון ציור של פריטי לבוש, פרופורציות גוף, ציור טכני, בחירת בדים וחומרים, בניית קולקציה, סקיצות, בניית דפי השראה, טכניקות צביעה וציור ועוד. עוד לומדים תפירה בסיסית, מוצרי טקסטיל, חפתים, כיסים פנימיים וחיצוניים, טכניקות תפירה, ועוד.

 

חשוב להדגיש כי מסיימי הקורס במרכז האקדמי ויצ"ו חיפה, מקבלים לא רק תעודה מטעמנו אל גם תעודה מטעם משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים. למידע נוסף על קורס תפירה בצפון ולביצוע הרשמה, פנו אל המרכז האקדמי ויצ"ו חיפה בטלפונים 04-8562555 או 1800-770-990.