לימודי תקשורת חזותית תואר ראשון

 

לימודי תקשורת חזותית תואר ראשון להכשרת מעצבים רב תחומיים

 

לימודי תקשורת חזותית תואר ראשון במרכז האקדמי ויצו חיפה, מוצעים בתוכנית מתקדמת וייחודית, מעודכנת טכנולוגית, המכשירה מעצבים רב תחומיים. התוכנית משלבת תכני לימוד מסורתיים כמו צילום סטילס, עיצוב אריזות, טיפוגרפיה, איור ופרסום, לצד פיתוח של כישורים ומיומנויות מקצועיים ובשילוב עם תחומי עיסוק עכשוויים לרבות וידאו, קולנוע, טלוויזיה, אנימציה תלת מימד ואינטראקטיבי. בנוסף, בלימודים מושם דגש על צרכים ויכולות ייחודיות של כל סטודנט, הבאים בין היתר לידי ביטוי בפרויקטים שמעודדים ניסיון וחקירה.

 

ליצירת קשר לחצו כאן

 

הכשרת מעצבים רב תחומיים

השילוב המוצע במרכז אקדמי ויצו חיפה, של מיומנויות מסורתיות ועכשוויות, מאפשר הכשרת מעצבים רב תחומיים שמצוידים בכלים ויכולות מגוונות החל מרמת תכנון ומחשבה יצירתית ואינטלקטואלית, ועד ליכולת ליישום מעשי של רעיונות עם טכנולוגיות חדשניות ועם שפה חזותית אחידה וברורה. בנוסף בוגרי המחלקה מוכשרים גם במקצועות ההוראה המאפשרים להם להשתלב במערכות החינוך. כל זאת עם עידוד יכולות אינדיבידואליות לצד יכולות לעבוד בצוות והכרת שוק העבודה על מאפייניו ואופציות ההתפתחות השונות שהוא מציע.

 

מסלולי התמחות בתקשורת חזותית

תוכנית לימודי תואר ראשון תקשורת חזותית מוצעת על ידינו במספר מסלולי התמחות שכוללים קורסי חובה ובחירה ותכני לימוד עיוניים ומעשיים ולימודי הוראה. תחומי ההתמחות המוצעים במכללה כוללים:

 

  • איור מוגבר- מסלול המעמיק בתחומי האיור ככלי שממחיש רעיונות וטקסטים וככלי יצירה אומנותי, באמצעות לימוד סוגים שונים של טכניקות, שיפור יכולות טכניות ופיתוח שפה וסגנון אישיים.
  • עיצוב גראפי לדפוס- מסלול הממוקד בהעברת מסרי תקשורת במדיות דפוס שונות באמצעות מגוון יישומים, טכניקות, דרכי חשיבה, חומרים וכו'.
  • עיצוב בסביבת מסך- מסלול הממוקד בתחומי עיצוב עכשוויים לרבות עיצוב אינטראקטיבי, עיצוב בסביבת אינטרנט, וידאו, טלוויזיה, אנימציה, צילום ועוד.
  • אנימציה- הטכנולוגיות המתקדמות בעולם האנימציה הקלאסי והממוחשב והבנת היבטים קולנועיים של תחום זה. המסלול שם דגש על  לימודי איור, רישום וציור, עריכה, בימוי, תסריט, קול משחק ויצירת סביבה.

 

הרשמה ללימודי תקשורת חזותית תואר ראשון

להרשמה ללימודי תקשורת חזותית תואר ראשון, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם המרכז האקדמי ויצו חיפה בטלפון 1800-770-990 ו-04-8562555 או במייל

info@wizodzn.ac.il.