אנחנו בשבוע העיצוב בירושלים!

 

שבוע העיצוב ירושלים

במסגרת שבוע העיצוב בירושלים סטודנטים מהשנים ג' וד' במחלקה לתקשורת חזותית יצרו חומרים אנימטיביים תחת הנושא ״איים״ שהוא גם התמה המרכזית של שבוע העיצוב השנה.

הסטודנטים בנו מספר קטעי וידיאו ואנימציה סביב הנושא ויציגו בתערוכה סדרת עבודות אבסטרקט במושן גרפיקס, קומפוזיטינג ורוטוסקופינג.

 

מנחים: ירון שין - ראש המחלקה לתקשורת חזותית, דוד אופנהיים ואסא צירלין - מרצים במחלקה

לגלריית העבודות

 

 

עבודתה של קרן קרסיק

 

איים

לעתים נדמה שהחוויה היומיות שלנו בעידן של תקשורת מואצת הפכה במידה רבה למרדף סיזיפי אחר אחיזה ברשת. להישאר מחוברים. להיות טעונים. לא לפספס אף זרם אינפורמטיבי, רגשי, אפילו תודעתי. אפילו, שלרוב, הזרמים הללו בעת ובעונה אחת נעים בכיוונים מנוגדים.

המנעד בכל זמן נתון הוא מאוד קיצוני, והוא, כמו הגלים, מטיח אותנו בין קטבים של לכידות ותלישות. ברגע אחד אנחנו איים בזרם (ראה ערך המינגווי) ובאחר איים אבודים (ראה ערך קיץ וחופש גדול בערוץ הראשון...)

 

סדרת העבודות של הסטודנטים מהמחלקה לתקשורת חזותית מציגות רצף של נקודות מבט אישיות על האשליה הכוזבת שבבסיס החוויה הדיגיטלית. וזו מציאות מאוד אניגמטית.

האי – שהוא "האני" – שואף להיות מחובר לעולם אבל לא להיות פגיע וחשוף מדי. הסערות הקטנות שנמצאות בגוף הפרויקט מוכרות לכולנו, ומהדהדות בחוויה היומיומית שלנו: כיצד אנחנו מגנים על המבט הייחודי שלנו, המרחב האינטימי שלנו, ההיסטוריה הסודית שלנו?  כיצד מגנים על האי מבלי להיסחף אל מחוץ לרשת?

 

 

לגלריית העבודות

שבוע העיצוב בירושלים