במהלך הלימודים

במהלך הלימודים תהיה לך הזדמנות שלא מתאפשרת לכל אחד: להתחבר למילייה המקצועי בתחום באמצעות ההיכרות עם הצוות המקצועי שכולם כאחד אמנים, צלמים ומעצבים פעילים בעלי שם.

מה זה בעצם 'אמנים ומעצבים פעילים בעלי שם'? זו לא סיסמא. זה אומר שהם בעלי ניסיון וידע שנצבר במשך שנים של ניסיון מקצועי, זה אומר שהם עובדים במקצוע, שהם מעודכנים בכל החידושים, זה אומר שהם מציגים בתערוכות בארץ ובעולם, שהם זוכים לפרסים יוקרתיים ולכן הם בעצם המייצגים הכי טובים של עולם האמנות והעיצוב שברצונך להשתלב. פרט לכך נכיר לך את העולם המקצועי באמצעות מפגש עם מעצבים ידועים נוספים בהרצאות או כאורחים בהגשות, סיורים מקצועיים, סדנאות אמן וסדנאות התמחות.

עצם הלימודים בסביבה של מוסד אקדמי מאפשר לך ליהנות מאווירת קמפוס סטודנטיאלית. במרכז האקדמי שתי גלריות פעילות המציגות תערוכות מתחלפות של מיטב האמנים, ספרייה אקדמית הכוללת מאגר וויזואלי עשיר, מעבדות מחשבים, חדרי תרגול, ועוד מגוון שירותים הניתנים בקמפוס. אנו מזמינים אותך לקחת חלק פעיל בכל הפעילויות האקדמיות והחברתיות המתקיימות במכללה וכוללות הרצאות אורח, סדנאות אמן, מרתון רישום, הגשות של פרויקטים ומסיבות סטודנטים. בכל מוסד לימודים עומדות לרשות הסטודנטים מכונות צילום... מובן שגם אצלנו, אך כדי להקל על הסטודנטים פועל "סביב השעון" מכון דפוס דיגיטלי משוכלל ועדכני המספק מכלול של שירותי דפוס דיגיטלי.