מבצעים גרפיים

קורס מבצעים גרפיים

לימודים מעשיים של תוכנות הגרפיקה העיקריות בעבודת הסטודיו בשילוב פרויקטים, הכנת דפי פרסום, בניית לוגו, קטלוגים, הכנת פרויקט גמר, הבאה לדפוס ועוד.

 

מהו תפקידם של מבצעים גרפיים?

ההמבצעים הגרפיים הם אלה שמבצעים בפועל את העיצוב הגרפי בזכות שליטתם בתוכנות המחשב הגרפיות  השונות. המבצעים הגרפיים מבצעיים את הקמפיין ושותפים בגיבוש הקונספציה של המותג באמצעות הכלים הממוחשבים – שמוציאים מן הכוח אל הפועל. מבצעים גרפיים הם ה"מנוע" של התעשייה: במערכות העיתונים, בהוצאות לאור, בבתי הדפוס, במשרדי הפרסום ובחברות לעיצוב אתרים. 

מה אלמד במבצעים גרפיים? 

עיצוב הוא שפה. כדי ללמוד שפה לומדים את "תבניות הלשון" ואת אוצר המילים שהופכים למשפטים עם תוכן ומסר ברורים. בקורס מבצעים גרפיים אנו מלמדים  מיומנויות בעיצוב, הרגלי עבודה וכלים מעשיים. נלמד להתאים טכניקות ומדיה לרעיון, להשתמש בתוכנות הגרפיקה העדכניות ביותר בעבודת הסטודיו בשילוב פרויקטים, להכין דפי פרסום, לעצב לוגו, קטלוג, מודעה ועוד. כמו כן, אנו מלמדים באופן יסודי את תוכנות העיצוב אילוסטרייטור (Illustrator) ופוטושופ (Photoshop) ונכיר לך את תוכנת אינדיזיין (Indesign) באופן שיאפשר לך שליטה מלאה בתוכנות העיצוב ויאפשר לך לבצע כל משימה של עיצוב באמצעות המחשב.

נושאים בתכנית לימודים

אילוסטרייטור Illustrator :
מושגי יסוד בגרפיקה ● כלי התוכנה הבסיסיים ● קביעת תכונות לעצמים (גודל, צבע, קו ומילוי) ● תורת הצבע ועריכת צבעים במסמך ● סידור ועריכת מלל ● קביעת תכונות ואפקטים למלל שימוש בכלים מתקדמים ● יצירת תלת-ממד קביעת תכונות הדף ● שילוב תמונה והכנת קובץ לדפוס ● קיצורי דרך וטיפים מועילים לעבודה השוטפת

פוטושופ Photoshop:
מושגי יסוד ● פקודות בסיסיות ● כלי הציור והעריכה ● יצירת עצמים וצורות ● תיקון ועריכת צבע על תמונה ● טיפול בשכבות ● ערוצי צבע ושכבות עריכה ● מלל ואפקטים מתקדמים ● פילטרים וסריקה נכונה ● טכניקות עבודה מתקדמות, קיצורי דרך וטיפים מועילים לעבודה השוטפת ● יצירת תמונות פנוראמיות ● התאמת תמונה לתצוגה מהאינטרנט מצגות PDF

חשיפה לאינדיזיין InDesign: 
בוא ● עבודה על חוברות רב עמודיות ● עבודה עם כמות גדולה של מלל ● עבודה עם הרבה סגנונות של טקסט ותמונות ● עבודה עם טבלאות ● וורד (Word )ואינדיזיין Indesign ● דפי מוצר ● יצירת קבצי PDF ● שילוב איורים ותמונות בקבצי טקסט ● הוספת כפתורים וקישורים (מסמכים אינטראקטיביים).

הבאה לדפוס:
יהול עבודות במחשב ● שימוש נכון במשאבי המחשב ● מבנים לשמירת קבצים בתכנות שנלמדו ● מושגי יסוד בדפוס הכנת קובץ לדפוס.

 

פרטי הקורס

מיקום הקורס: הקמפוס של המרכז האקדמי לעיצוב של ויצו בחיפה (רח' הגנים 21)

משך הקורס: שנתי, 132 שעות אקדמיות.

ימי לימוד: ימי שני 17:15-20:30, ימי שישי (השלמות פעם בחודש) 8:30-11:45

מועד פתיחה: 22.10.2018

מועד סיום משוער: יולי 2019

תעודה: דיפלומה בוגר לימודי חוץ, המרכז האקדמי ויצו חיפה, למי שעמד בלימודים בהצלחה.

דמי הרשמה:350 ש"ח
על מנת להבטיח את מקומך בקורס עליך לשלם מקדמה ע"ס 20%.

המקדימים להירשם ייהנו מהנחות כמפורט להלן:
הנרשמים בערב הפתוח ייהנו מ 350 ₪ הנחה בשכר הלימוד.
הנרשמים ברישום המקוון ייהנו מ 200 ₪ הנחה בשכר הלימוד.

 

הרשמה

 

להורדת עלון מידע: מבצעים גרפיים